SCS-F

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
402 produktů
27 stránek
 
 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hl...

Výrobce

Optika pasivní

3 002.00 Kč 

bez DPH

3 632.42 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hl...

Výrobce

Optika pasivní

3 002.00 Kč 

bez DPH

3 632.42 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-B-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 47, 49, 59 a 1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry insta...

Výrobce

Optika pasivní

3 002.00 Kč 

bez DPH

3 632.42 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-pEX-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi,2x CWDM kanál, 4x W/L 47, 49, 59 a 1610nm + EXP(1504-1578nm),6x SC/APC,19",1U,I/L max. 2,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry in...

Výrobce

Optika pasivní

4 331.00 Kč 

bez DPH

5 240.51 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC-ABS

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC šlahoun 1m (d=2,8mm), ABS plastový box, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplex...

Výrobce

Optika pasivní

1 775.00 Kč 

bez DPH

2 147.75 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-LC-CUS

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1510-1570nm, 5x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hl...

Výrobce

Optika pasivní

3 002.00 Kč 

bez DPH

3 632.42 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-9W-1310-ABS-CU

CWDM Mux + Demux BiDi, 9x W/L - 1430-1590nm + 1310nm WWDM(1260-1360nm), ABS BOX 100x80x10mm, 900um 1m, bez konektorů, max. I/L 3dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry ...

Výrobce

Optika pasivní

3 838.00 Kč 

bez DPH

4 643.98 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LCA31C

CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm + WWDM 1310nm napojený na cirkulátor (P GRADE), LC/APC (11x), 19", 1U, I/L max. 3dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery...

Výrobce

Optika pasivní

9 538.00 Kč 

bez DPH

11 540.98 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-M+D-1CH-2W-PON-SCA1

CWDM Mux + Demux BiDi, 1x CWDM kanál, 2x W/L 1350+1370nm CWDM + 1310nm GPON + 1490nm GPON, SC/APC, 19" 1U, I/L max 1,8dB včetně konektorů pro souběžný provoz CWDM a GPON přes 1x vlákno instalační...

Výrobce

Optika pasivní

3 287.00 Kč 

bez DPH

3 977.27 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-M+D-3CH-6W-PONLCALGX2x

dvojitý CWDM Mux + Demux BiDi, 3x CWDM kanál, 6x W/L + 1310nm GPON + 1490nm GPON, LC/APC (16x), LGX BOX, I/L max 1,8dB včetně konektorů pro souběžný provoz CWDM a GPON přes 1x vlákno provedení - s kom...

Výrobce

Optika pasivní

8 026.00 Kč 

bez DPH

9 711.46 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-LCp31C3

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm + WWDM 1310nm napojený na cirkulátor (P GRADE), LC/UPC (7x), LGXs box, I/L max. 2,4dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ f...

Výrobce

Optika pasivní

6 445.00 Kč 

bez DPH

7 798.45 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SCA-ABS

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/APC, ABS box, 1m šlahouny, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry ...

Výrobce

Optika pasivní

1 650.00 Kč 

bez DPH

1 996.50 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-M+D-3CH-6W-PON-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 3x CWDM kanál, 6x W/L + 1310nm GPON + 1490nm GPON, SC/APC (8x), 19", I/L max 1,8dB včetně konektorů pro souběžný provoz CWDM a GPON přes 1x vlákno provedení - s komponentní...

Výrobce

Optika pasivní

4 608.00 Kč 

bez DPH

5 575.68 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LCP31CL

CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm + WWDM 1310nm napojený na cirkulátor (P GRADE), LC/PC (11x), LGX BOX, I/L max. 3dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filt...

Výrobce

Optika pasivní

8 543.00 Kč 

bez DPH

10 337.03 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LCP31C

CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm + WWDM 1310nm napojený na cirkulátor (P GRADE), LC/PC (11x), 19", 1U, I/L max. 3dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/...

Výrobce

Optika pasivní

9 328.00 Kč 

bez DPH

11 286.88 Kč 

s DPH