SENKO

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
34 produktů
3 stránky
 
 
Kód

OAD-LC-LC-D-MM-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, béžový, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma...

Výrobce

SENKO

59.00 Kč 

bez DPH

71.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-D-MM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, béžový, OEM...

Výrobce

Optika pasivní

41.30 Kč 

bez DPH

49.97 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAI-SCK-VM2000-01-Rev15

SENCO mikroskop pro optické ferule, Wi-Fi sonda, v ceně vyhodnocující software pro Android i Apple, redukce pro 2,5mm i 1,25mm male konektory v ceně ...

Výrobce

SENKO

28 210.00 Kč 

bez DPH

34 134.10 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAI-SCK-SPT-SC

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samic konektorů 2,5mm SC-PC...

Výrobce

SENKO

1 060.00 Kč 

bez DPH

1 282.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAI-SCK-SPT-FC

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samic konektorů 2,5mm FC-PC...

Výrobce

SENKO

1 060.00 Kč 

bez DPH

1 282.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAI-SCK-SPT-LR-LCAPC

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samic konektorů 2,5mm LC-APC, prodloužená verze nástavce...

Výrobce

SENKO

10 420.00 Kč 

bez DPH

12 608.20 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAI-SCK-SPT-SCAPC

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samic konektorů 2,5mm SC-APC...

Výrobce

SENKO

3 674.00 Kč 

bez DPH

4 445.54 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAI-SCK-SPT-E2000-F

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samic konektorů 2,5mm SC-APC...

Výrobce

SENKO

3 710.00 Kč 

bez DPH

4 489.10 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAI-SCK-SPT-APC250

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samců konektorů APC 2,5mm, univerzální pro všechny 2,5mm konektory (ST, FC, SC, E2000...)...

Výrobce

SENKO

3 710.00 Kč 

bez DPH

4 489.10 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAI-SCK-SPT-APC125

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samců konektorů APC 1,25mm (LC/APC, MU/APC) ...

Výrobce

SENKO

3 710.00 Kč 

bez DPH

4 489.10 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAI-SCK-SPT-LC

Redukce/ nástavec univerzální pro mikroskop/ sondu SENKO (ONAI-SCK-VM2000-01*Rev1.5), pro kontrolu samic konektorů 1,25mm LC-PC...

Výrobce

SENKO

1 060.00 Kč 

bez DPH

1 282.60 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-D-SM-APC-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, SENKO (MADE-IN-JAPAN) PN výrobce: 999-331...

Výrobce

SENKO

82.00 Kč 

bez DPH

99.22 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-D-SM-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, SENKO (MADE-IN JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro cel...

Výrobce

SENKO

90.00 Kč 

bez DPH

108.90 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-SC-SC-D-MM-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!...

Výrobce

SENKO

43.30 Kč 

bez DPH

52.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-2D-ABOOT-SK

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -50dB, SENKO, Made-in-Japan...

Výrobce

SENKO

212.00 Kč 

bez DPH

256.52 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...