SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC duplex, PB 15dB, DMI, Cisco komp.

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC duplex, PB 15dB, DMI, Cisco komp.
 

varianty

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC duplex, PB 15dB, DMI, Cisco komp.

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 30km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1450nm (1350 až 1450 jen do 20km), LC Duplex, PB 15dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší, moduly 35 až 61 jsou pak dražší
Výrobce
OEM transceivery
Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--xx

Náš kód
20887
Záruka
36 Měsíců
Dostupnost
2 811.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
3 403.13 Kč
Doporučená cena s DPH
1.50 Kč
Recyklační poplatek
Objednat

    Podrobnosti

    Obrázek transceiveru je orientační/ilustrativní, barva zámečku či popis na modulu na obrázku nemusí odpovídat skutečnosti - popisek pak odpovídá

    KNOWLEDGE BASE
    Kompatibilita OEM vložných modulů
    Optická rozhraní 100Gbps
    Vysokorychlostní formáty optických transceiverů a základní rozdíly
    SFP moduly (Small Form-factor Pluggable)

    Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001.
    Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC.

    Na rozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 48 portů SFP na 1U.

    SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem.
    Výjimku tvoří některé jedno-vláknové bi-directional SFP (LC simplex či SC simplex) a metalické SFP transceivery (RJ-45).
    SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.

    Moduly mohou, ale nemusí být vybaveny tzv. sadou diagnostických funkcí(MSA SFF-8472). Diagnostiku značí u svých produktů různí výrobci různě DMI= Digital Monitoring Interface, DDM= Digital Diagnostic Monitoring či DDMI= Digital Diagnostic Monitoring Interface. Ve skutečnosti platí, že DMI = DDM = DDMI.
    Pomocí této sady funkcí můžeme, pokud to daný prvek (router, switch) podporuje, sledovat provozní teplotu, provozní napětí, úroveň vysílaného signálu i úroveň signálu přijímaného na přijímači atd.

    Postupně dochází k vývoji formátů a tak dnes namísto starého GBIC slotu nalezneme v nových zařízeních spíše sloty SFP pro SFP moduly.

    Pro vyšší rychlosti jsou pak postupně vytlačovány z trhu 10Gbps formáty XENPAK a X2 - ty jsou dnes v nových zařízeních nahrazovány novějšími formáty typu XFP a především pak SFP+ (SFP PLUS).
    Dnes pak dochází i k velkému rozmachu formátů pro vyšší přenosové rychlosti jako je 25Gbps (SFP28), 40Gbps (QSFP+) a 100Gbps (QSFP28).
    100Gbps transceivery jsou pak dostupné již v mnoha provedeních a dochází zde k překotnému vývoji.

    CFP moduly jsou pak již dnes dostupné i v koherentním a laditelném DWDM provedení a na delší vzdálenosti/ pro operátorská transportní řešení jde aktuálně o preferovaný typ transceiveru.

    Aktuálně nejpoužívanějším 100G standardem je ale bezesporu QSFP28, ten vychází z konstrukce QSFP+ a je k tomuto formátu i rozměrově ekvivalentní.
    Další používané standardy jsou např. již zmíněné CFP, CFP2, CFP4, CFP8 (písmenko C zde vyjadřuje číslovku 100 – latinsky centum).

    A v neposlední řadě tu máme k dispozici ekonomický mikro CXP formát s kterým se počítá jen na opravdu krátké propoje (datacentra).
    CXP formát je pak dílem sdružení výrobců IBTA.

    V blízké budoucnosti se můžeme také těšit na celou řadu nových formátů
    Z novějších a již standardizovaných jmenujme QSFP-DD (Double Density), uQSFP (mikro) a OSFP (Octal).
    Ty již budou dláždit cestu k přenosovým rychlostem 400Gbps, 800Gbps, 1T, 2T….

    Poslední formátem, na kterém se již pracuje, jsou tzv. OBO porty (On Board Optics) - na čele těchto aktivních prvků nalezneme již jen optický multi-vláknový MPO konektor – veškeré aktivní zařízení se již přesune na hostboard.

    Tyto nové transceivery umožní osazovat aktivní prvky s dnešního pohledu s obrovskou hustotou portů…

    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců.
    Jak již název napovídá, transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplívá že pro obousměrný provoz potřebujeme mít k dispozici 2. vlákna. Pro obousměrný provoz po jednom vlákně se používají speciální WDM moduly, které fungují na principu rozdílných vysílacích vlnových délek (používají se vždy v páru typ A a typ B) a mají v sobě již zabudovaný WDM filtr (spolu s diagonálním polopropustným zrcadlem).

    U optických vložných transceiverů bývá uvedena zpravidla vzdálenost v km, na kterou je až možno daný modul provozovat, důležitější je však přesný údaj Power Budget, tedy výkonová rezerva v jednotkách dB.
    Počet km je totiž počítaný právě z hodnoty PB, a záleží pak, jaký měrný útlum pro výpočet dosahu v km byl použit - každý výrobce může údaj počítat jiným koeficientem a tak počet km může být zavádějící.
    Některé moduly (např. multi-rate operátorské moduly pro SDH či 4,25 tri-rate moduly pro Fiber Channel) umí pracovat na různých přenosových rychlostech a tak se i liší parametry modulu v závislosti na typu aplikace, kde ho použijeme.

    Údaje uvedené v parametrech produktů na www.alternetivo.cz jsou tak udávány vždy pro nejvyšší možnou přenosovou rychlost daného modulu.
    Pro ilustraci u 4,25Gbps Multirate produktů je PB udávaný pro 4,25Gbps, tzn. při užití stejného modulu na 1Gbps bude PB (výkonová rezerva) větší než je uvedené v parametrech.

    Dále lze v sortimentu optických vložných transceiverů volit mezi standardní teplotní odolností modulu (zpravidla 0-70C), nebo mezi průmyslovým HTR (High Temperature Range) provedením do náročných podmínek (-40 až 85C).

    Moduly CWDM a DWDM pro vlnový Multiplex za pomocí MULTIplexerů a DEMULTIplexerů, jsou zase laděny na speciální vlnovou délku odpovídající CWDM a DWDM kanálům.
    Ve formátu SFP+, QSFP+ a QSFP28 existují tzv. pasivní metalické kabely, které jsou již před-osazeny zásuvnými transceivery (opět jen pro propojení na krátkou vzdálenost).
    Na delší vzdálenost např. v rámci datacentra je pak vynikajícím řešení AOC – aktivní optický kabel(pro 100G do 100m)


    Odeslat dotaz

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Dosah

    Dosah 30km

    Formát

    Formát SFP plus

    Kompatibilita

    Kompatibilita CISCO

    Konektory

    Typ konektoru LC duplex

    Protokoly

    Přenosový protokol 10Gbps Ethernet, 1Gbps Ethernet, SDH STM-16

    Rychlost přenosu

    Přenosová rychlost 10Gbps

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu CWDM

    Vlnová délka

    Vlnová délka CWDM xx

    Další vlastnosti

    DMI diagnostika ano
    Power Budget (dB) 16
    Pro vlákno/ kabel SM
    Provozní rozsah teplot 0 až 70°C
    Reciever overload (dBm) 0,5
    Reciever sensitivity (dBm) -16
    Spektrální šířka (nm) 1
    Transmiter power (dBm) -1 až 4
    Typ detektoru (Rx) InGaAs PIN-TIA
    Typ vysílače (Tx) CWDM DFB LD

    Související dokumenty

    informační leták CZ
    transceivery 2011.pdf
    definice DMI diagnostiky
    SFF-8472_DMI_agreement.PDF
    MSA definice SFP+ formátu
    SFP+_MSA_agreement-SFF-8431.pdf

    Varianty produktu

      Kód Název produktu Výrobce Dostupnost   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--37 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 20km, DFB, W/L 1370nm, LC dup., PB 14dB, DMI, Cisco OEM transceivery  
     
    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--31 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, 1310nm, LC duplex, PB 15dB, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní OEM transceivery  
     
    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--39 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 20km, DFB, W/L 1390nm, LC dup., PB 14dB, DMI, Cisco OEM transceivery  
     
    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--33 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, 1330nm, LC duplex, PB 15dB, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní OEM transceivery  
     
    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--27 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, 1270nm, LC duplex, PB 15dB, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní OEM transceivery  
     
    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--45 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 20km, DFB, W/L 1450nm, LC dup., PB 14dB, DMI, Cisco OEM transceivery  
     
    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--29 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, 1290nm, LC duplex, PB 15dB, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní OEM transceivery  
     
    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--43 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 20km, DFB, W/L 1430nm, LC dup., PB 14dB, DMI, Cisco OEM transceivery  
     
    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--35 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 20km, DFB, W/L 1350nm, LC dup., PB 14dB, DMI, Cisco OEM transceivery  
     
    2 811.00 Kč

    Podobné produkty

      Kód Název produktu Výrobce Dostupnost   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-CIS--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC duplex, PB 10dB, DMI, Cisco komp. OEM transceivery  
     

    v

    1 857.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-DEL--xx SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate 4/8/16G,SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, DELL OEM transceivery  
     

    v

    13 830.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-JUN--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC dup., PB 10dB, DMI,JUNIPER OEM transceivery  
     

    v

    1 857.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-BRO--xx SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate, SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, BROCADE OEM transceivery  
     

    v

    13 830.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-MDS--xx SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate, SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, CISCO OEM transceivery  
     

    v

    13 830.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-JUN--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI,JUNIPER OEM transceivery  
     

    v

    2 811.00 Kč
    Porovnat 8G-ZR-CXX-BR1--XX SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470-1610nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified SMARTOPTICS  
     

    v

    66 840.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-ASR--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC dup., PB 10dB, DMI, Cisco OEM transceivery  
     

    v

    1 857.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-BRO--41 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, 1410nm, LC dup., PB 10dB, DMI , Broacade komp. OEM transceivery  

    V

    1 857.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-BRO--39 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, 1390nm, LC dup., PB 10dB, DMI , Broacade komp. OEM transceivery  

    V

    1 857.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-HPA--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC duplex, PB 10dB, DMI, HA komp. OEM transceivery  
     

    v

    1 857.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-HPE--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, HP OEM transceivery  
     

    v

    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-RW--35 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 20km, DFB, 1330nm, LC duplex, PB 15dB, DMI diagnostika, DELL kompatibilní OEM transceivery  

    V

    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-HPA--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, HP OEM transceivery  
     

    v

    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ZRfc-EML-CWDM-DEL--47 SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM 70km, EML, 1470nm, LC dup., PB 24dB, DMI, DELL komp. OEM transceivery  

    V

    5 949.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-HPE--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC duplex, PB 10dB, DMI, Cisco komp. OEM transceivery  
     

    v

    1 857.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-NEX--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1350 až 1610nm, LC duplex,PB 10dB,DMI,CISCO NEXUS komp. OEM transceivery  
     

    v

    1 833.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-EML-CWDM-CIS--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, CISCO komp. OEM transceivery  
     

    v

    6 189.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-HUA--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, HUAWEI OEM transceivery  
     

    v

    2 811.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-INT--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC dup., PB 10dB, DMI, INTEL OEM transceivery  
     

    v

    1 857.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-HUA--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC dup., PB 10dB, DMI, HUAWEI OEM transceivery  
     

    v

    1 857.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER-EML-CWDM-NOK--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, NOKIA OEM transceivery  
     

    v

    6 189.00 Kč

    Doplňkové produkty

      Kód Název produktu Výrobce Dostupnost   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S20-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    146.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S03-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 3dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    150.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S03-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 3dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    136.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S07-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    150.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S05-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    136.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S10-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    146.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S07-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    136.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S20-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    136.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S05-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    146.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S15-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    146.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S10-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    136.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,2dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    7 553.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    2 790.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    2 790.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    13 000.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    4 423.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    4 423.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    4 423.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    9 318.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    9 318.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18WE2A CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 3,1dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    28 230.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    10 130.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SE CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC (1550+trunk E2A), 19", 1U, I/L max. 3,5dB včetně konekt. Optika pasivní  
     
    11 090.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-E2A CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm(bez CH 37 a 39), 34x E2000/APC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,3dB včetně konekt. Optika pasivní  
     
    50 280.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-SC CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm (bez CH 37 a 39), 34x SC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    17 900.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-18CH-18W-SC CWDM Mux + Demux, 18x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm, 38x SC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    19 860.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-E2A CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x E2/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    13 990.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC-OBAND CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    4 660.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-SC CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    4 468.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-E2A CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    21 040.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-SC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    7 734.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-E2A CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    27 700.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-OR-Dem-08W-E2A CWDM Mux NEBO Demux, 08x CWDM WL - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    13 560.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-E2A CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1470-1530nm + 1310nm, 12x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    16 810.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-E2Ax CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm + 1310nm port, 12x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní  
     
    16 810.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S15-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    136.00 Kč