SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate 4/8/16G,SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, DELL

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate 4/8/16G,SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, DELL
 

varianty

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate 4/8/16G,SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, DELL

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, DELL kompatibilní, DMI diagnostika 4.25/8.5/14.025G Fibre channel multirate
Výrobce
OEM transceivery
Kód
SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-DEL--xx
Náš kód
76129
Záruka
36 Měsíců
12 950.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
15 671.32 Kč
Doporučená cena s DPH
1.50 Kč
Recyklační poplatek
Objednat

    Podrobnosti

    SFP+ je nejnověji definovaný standard pro 10G transceivery (červen 2006) vycházející z MSA SFP.
    Oproti němu má však optický transceiver SFP+ rychlejší datovou sběrnici i lepší stínění proti elektromagnetickým rušením a je tak určen hlavně pro vysokorychlostní aplikace.
    Další výhodu skýtá kompaktní rozměr tohoto formátu a podobně jako u SFP transceiverů umožňuje instalaci 48ks do 1U 19".
    Standardně je osazen LC duplexním konektorem. Je optimalizovaný pro 10Gbps Ethernet a 2x/4x/8x Fiber Channel.
    Dostupné jsou již varianty pro přenos po jednom vlákně (WDM), dále pak CWDM a DWDM SFP+ moduly pro vlnový multiplex.
    SFP+ sloty jsou zpětně kompatibilní se staršími SFP moduly (mini-GBIC).

    Pro vyšší rychlosti jsou pak postupně vytlačovány z trhu 10Gbps formáty XENPAK a X2 - ty jsou dnes v nových zařízeních nahrazovány novějšími formáty typu XFP či právě SFP+ (SFP PLUS).

    Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců.
    Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever.
    Z toho také vyplívá že pro obousměrný provoz potřebujeme mít k dispozici 2. vlákna.

    Pro obousměrný provoz po jednom vlákně se používají speciální WDM moduly, které fungují na principu rozdílných vysílacích vlnových délek (dodávají se vždy v páru typ A a typ B) a mají v sobě již zabudovaný WDM filtr.

    U optických vložných transceiverů bývá uvedena zpravidla vzdálenost v km, na kterou je až možno daný modul provozovat, důležitější je však přesný údaj Power Budget, tedy výkonová rezerva v jednotkách dB.
    Počet km je totiž počítaný právě z hodnoty PB a záleží pak jaký měrný útlum pro výpočet dosahu v km byl použit - každý výrobce může údaj počítat jiným koeficientem a tak počet km může být zavádějící.

    Některé moduly (např. multi-rate operátorské moduly pro SDH či 4,25 tri-rate moduly pro Fiber Channel) umí pracovat na různých přenosových rychlostech a tak se i liší parametry modulu v závislosti na typu aplikace kde ho použijeme.
    Údaje uvedené v parametrech produktů na www.alternetivo.cz jsou tak udávány vždy pro nejvyšší možnou přenosovou rychlost daného modulu.
    Pro ilustraci u 4,25Gbps Multirate produktů je PB udávaný pro 4,25Gbps, tzn. při užití stejného modulu na 1Gbps bude PB (výkonová rezerva) větší než je uvedené v parametrech.

    Moduly mohou, ale nemusí být vybaveny tzv. sadou diagnostických funkcí. Diagnostiku značí u svých produktů různí výrobci různě DMI= Digital Monitoring Interface, DDM= Digital Diagnostic Monitoring či DDMI= Digital Diagnostic Monitoring Interface
    Ve skutečnosti platí, že DMI = DDM = DDMI.
    Pomocí této sady funkcí můžeme, pokud to daný prvek (router, switch) podporuje, sledovat provozní teplotu, provozní napětí, úroveň vysílaného signálu i úroveň signálu přijímaného na přijímači atd.

    Dále lze v sortimentu optických vložných transceiverů volit mezi standardní teplotní odolností modulu (zpravidla 0-70C), nebo mezi průmyslovým HTR (High Temperature Range) provedením do náročných podmínek(-40 až 85C).

    Moduly CWDM a DWDM pro vlnový Multiplex za pomocí MULTI/ DEMULTI plexerů, jsou zase laděny na speciální vlnovou délku odpovídající CWDM a DWDM kanálům.
    Pro DWDM je pro těsnou blízkost kanálů nutné využívat speciální extra chlazené DFB EML lasery s malou šířkou paprsku (s malou spektrální šířkou), tak aby nám modul nezasahoval do sousedních kanálů.
    Tyto nákladnější lasery se také využívají u 10Gbps a vyšších rychlostí pro eliminaci vysoké disperze na těchto rychlostech.

    Oblíbeným a běžně používaným typem transceiverů jsou také metalické moduly s konektory RJ-45 (max. 1Gbps) či CX-4 (pro lokální propojení rychlostí 10Gbps v rámci rozvaděče - X2, XENPAK).
    Ve formátu SFP+ existují tzv. aktivní metalické SFP+ kabely, které jsou již před-osazeny zásuvnými SFP+ transceivery (opět jen pro propojení na krátkou vzdálenost).

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Dosah

    Dosah 40km

    Formát

    Formát SFP plus

    Kompatibilita

    Kompatibilita DELL

    Konektory

    Typ konektoru LC duplex

    Protokoly

    Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 16G, FIBRE CHANNEL 4x, FIBRE CHANNEL 8x

    Rychlost přenosu

    Přenosová rychlost 16Gbps

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu CWDM

    Vlnová délka

    Vlnová délka CWDM xx

    Další vlastnosti

    DMI diagnostika ano
    Power Budget (dB) 14
    Pro vlákno/ kabel SM
    Provozní rozsah teplot 0 až 70°C
    Reciever overload (dBm) 0,5
    Reciever sensitivity (dBm) -14
    Spektrální šířka (nm) 1
    Transmiter power (dBm) 0 až 3
    Typ detektoru (Rx) InGaAs PIN-TIA
    Typ vysílače (Tx) CWDM EML

    Související dokumenty

    informační leták CZ
    transceivery 2011.pdf
    definice DMI diagnostiky
    SFF-8472_DMI_agreement.PDF
    MSA definice SFP+ formátu
    SFP+_MSA_agreement-SFF-8431.pdf

    Varianty produktu

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-DEL--47 SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate 4/8/16G, SM 40km, EML, 1470nm, LC dup., PB 14dB, DMI, DELL komp. OEM transceivery
     
    12 950.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-DEL--49 SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate 4/8/16G, SM 40km, EML, 1490nm, LC dup., PB 14dB, DMI, DELL komp. OEM transceivery
     
    12 950.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-DEL--51 SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate 4/8/16G, SM 40km, EML, 1510nm, LC dup., PB 14dB, DMI, DELL komp. OEM transceivery
     
    12 950.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-DEL--53 SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate 4/8/16G, SM 40km, EML, 1530nm, LC dup., PB 14dB, DMI, DELL komp. OEM transceivery
     
    12 950.00 Kč

    Podobné produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-CIS--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC duplex, PB 10dB, DMI, Cisco komp. OEM transceivery
     
    2 017.00 Kč

    Doplňkové produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S03-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 3dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-E2A CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    25 440.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S20-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18WE2A CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 3,1dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    25 930.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-SC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    7 103.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    2 562.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S07-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S05-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    125.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    2 562.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-E2A CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    19 290.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-18CH-18W-SC CWDM Mux + Demux, 18x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm, 38x SC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    18 240.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S03-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 3dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    125.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 062.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S15-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    125.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 558.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-SC CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm (bez CH 37 a 39), 34x SC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    16 440.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-E2A CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm(bez CH 37 a 39), 34x E2000/APC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,3dB včetně konekt. Optika pasivní
     
    46 180.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 062.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-E2A CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x E2/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    12 850.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S10-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S07-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    125.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    6 937.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 558.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    9 308.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    11 940.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S20-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    125.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-OR-Dem-08W-E2A CWDM Mux NEBO Demux, 08x CWDM WL - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    12 450.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SE CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC (1550+trunk E2A), 19", 1U, I/L max. 3,5dB včetně konekt. Optika pasivní
     
    10 180.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S15-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 062.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S05-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    134.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC-OBAND CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 280.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-SC CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 104.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S10-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    125.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...