SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Cisco komp.

SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Cisco komp.

Speciální nabídka

SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Cisco komp.

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 (Cisco SFP-H10GB-CU3M)
Výrobce
OEM transceivery
Kód
SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS
Náš kód
24924
Záruka
60 Měsíců
367.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
444.07 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Obrázek transceiveru je orientační/ilustrativní, barva zámečku či popis na modulu na obrázku nemusí odpovídat skutečnosti - popisek pak odpovídá

    KNOWLEDGE BASE
    Kompatibilita OEM vložných modulů
    Optická rozhraní 100Gbps
    Vysokorychlostní formáty optických transceiverů a základní rozdíly
    SFP moduly (Small Form-factor Pluggable)

    Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001.
    Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC.

    Na rozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 48 portů SFP na 1U.

    SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem.
    Výjimku tvoří některé jedno-vláknové bi-directional SFP (LC simplex či SC simplex) a metalické SFP transceivery (RJ-45).
    SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.

    Moduly mohou, ale nemusí být vybaveny tzv. sadou diagnostických funkcí(MSA SFF-8472). Diagnostiku značí u svých produktů různí výrobci různě DMI= Digital Monitoring Interface, DDM= Digital Diagnostic Monitoring či DDMI= Digital Diagnostic Monitoring Interface. Ve skutečnosti platí, že DMI = DDM = DDMI.
    Pomocí této sady funkcí můžeme, pokud to daný prvek (router, switch) podporuje, sledovat provozní teplotu, provozní napětí, úroveň vysílaného signálu i úroveň signálu přijímaného na přijímači atd.

    Postupně dochází k vývoji formátů a tak dnes namísto starého GBIC slotu nalezneme v nových zařízeních spíše sloty SFP pro SFP moduly.

    Pro vyšší rychlosti jsou pak postupně vytlačovány z trhu 10Gbps formáty XENPAK a X2 - ty jsou dnes v nových zařízeních nahrazovány novějšími formáty typu XFP a především pak SFP+ (SFP PLUS).
    Dnes pak dochází i k velkému rozmachu formátů pro vyšší přenosové rychlosti jako je 25Gbps (SFP28), 40Gbps (QSFP+) a 100Gbps (QSFP28).
    100Gbps transceivery jsou pak dostupné již v mnoha provedeních a dochází zde k překotnému vývoji.

    CFP moduly jsou pak již dnes dostupné i v koherentním a laditelném DWDM provedení a na delší vzdálenosti/ pro operátorská transportní řešení jde aktuálně o preferovaný typ transceiveru.

    Aktuálně nejpoužívanějším 100G standardem je ale bezesporu QSFP28, ten vychází z konstrukce QSFP+ a je k tomuto formátu i rozměrově ekvivalentní.
    Další používané standardy jsou např. již zmíněné CFP, CFP2, CFP4, CFP8 (písmenko C zde vyjadřuje číslovku 100 – latinsky centum).

    A v neposlední řadě tu máme k dispozici ekonomický mikro CXP formát s kterým se počítá jen na opravdu krátké propoje (datacentra).
    CXP formát je pak dílem sdružení výrobců IBTA.

    V blízké budoucnosti se můžeme také těšit na celou řadu nových formátů
    Z novějších a již standardizovaných jmenujme QSFP-DD (Double Density), uQSFP (mikro) a OSFP (Octal).
    Ty již budou dláždit cestu k přenosovým rychlostem 400Gbps, 800Gbps, 1T, 2T….

    Poslední formátem, na kterém se již pracuje, jsou tzv. OBO porty (On Board Optics) - na čele těchto aktivních prvků nalezneme již jen optický multivláknový MPO konektor – veškeré aktivní zařízení se již přesune na hostboard.

    Tyto nové transceivery umožní osazovat aktivní prvky s dnešního pohledu s obrovskou hustotou portů…

    Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců.
    Jak již název napovídá, transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever. Z toho také vyplívá že pro obousměrný provoz potřebujeme mít k dispozici 2. vlákna. Pro obousměrný provoz po jednom vlákně se používají speciální WDM moduly, které fungují na principu rozdílných vysílacích vlnových délek (dodávají se vždy v páru typ A a typ B) a mají v sobě již zabudovaný WDM filtr (spolu s diagonálním polopropustným zrcadlem).

    U optických vložných transceiverů bývá uvedena zpravidla vzdálenost v km, na kterou je až možno daný modul provozovat, důležitější je však přesný údaj Power Budget, tedy výkonová rezerva v jednotkách dB.
    Počet km je totiž počítaný právě z hodnoty PB, a záleží pak, jaký měrný útlum pro výpočet dosahu v km byl použit - každý výrobce může údaj počítat jiným koeficientem a tak počet km může být zavádějící.
    Některé moduly (např. multi-rate operátorské moduly pro SDH či 4,25 tri-rate moduly pro Fiber Channel) umí pracovat na různých přenosových rychlostech a tak se i liší parametry modulu v závislosti na typu aplikace, kde ho použijeme.

    Údaje uvedené v parametrech produktů na www.alternetivo.cz jsou tak udávány vždy pro nejvyšší možnou přenosovou rychlost daného modulu.
    Pro ilustraci u 4,25Gbps Multirate produktů je PB udávaný pro 4,25Gbps, tzn. při užití stejného modulu na 1Gbps bude PB (výkonová rezerva) větší než je uvedené v parametrech.

    Dále lze v sortimentu optických vložných transceiverů volit mezi standardní teplotní odolností modulu (zpravidla 0-70C), nebo mezi průmyslovým HTR (High Temperature Range) provedením do náročných podmínek (-40 až 85C).

    Moduly CWDM a DWDM pro vlnový Multiplex za pomocí MULTIplexerů a DEMULTIplexerů, jsou zase laděny na speciální vlnovou délku odpovídající CWDM a DWDM kanálům.
    Ve formátu SFP+, QSFP+ a QSFP28 existují tzv. pasivní metalické kabely, které jsou již před-osazeny zásuvnými transceivery (opět jen pro propojení na krátkou vzdálenost).
    Na delší vzdálenost např. v rámci datacentra je pak vynikajícím řešení AOC – aktivní optický kabel(pro 100G do 100m)


    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Délka

    Délka [m] 3

    Formát

    Formát SFP plus, pasivní kabel (PMC)

    Kompatibilita

    Kompatibilita CISCO

    Protokoly

    Přenosový protokol 10Gbps Ethernet, 1Gbps Ethernet, FIBRE CHANNEL 1x, FIBRE CHANNEL 2x, FIBRE CHANNEL 4x, FIBRE CHANNEL 8x

    Rychlost přenosu

    Přenosová rychlost 10Gbps

    Další vlastnosti

    DMI diagnostika ano
    Provozní rozsah teplot 0 až 70°C

    Související dokumenty

    informační leták CZ
    transceivery 2011.pdf
    MSA definice SFP+ formátu
    SFP+_MSA_agreement-SFF-8431.pdf

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, Cisco komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP komp. OEM transceivery
     
    613.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, HP komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP/3C komp. OEM transceivery

    S

    367.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-CIS QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, AWG 30, Cisco komp. OEM transceivery
     
    1 233.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-2m-CIS QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 2m, AWG 30, Cisco komp. OEM transceivery
     
    1 098.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,65m-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,65m,HP komp. OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HP komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-DLINK SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, D-Link komp. OEM transceivery

    S

    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DELL SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, DELL komp. OEM transceivery

    S

    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DLINK SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, D-Link komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HPE komp. OEM transceivery
     
    394.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, HP komp. OEM transceivery
     
    879.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, INTEL komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-DELL SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, DELL komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, INTEL komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-DELL SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, DELL komp. OEM transceivery

    S

    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-JUN SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m,JUNIPER komp. OEM transceivery

    S

    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-JUN SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m,JUNIPER komp. OEM transceivery

    S

    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-CIS-ASR SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m,Cisco ASR komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-1m-CIS QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 1m, AWG 30, Cisco komp. OEM transceivery
     
    886.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    319.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-5m-CIS QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 5m, Cisco komp. OEM transceivery
     
    1 695.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP-CIS komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-IBM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, IBM komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-INT-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP-INT komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2,5m-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2,5m, Cisco komp. OEM transceivery
     
    346.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1,5m-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1,5m, Cisco komp. OEM transceivery
     
    346.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, Cisco komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-JUN SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, JUNIPER komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-MYR-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, MYRICOM-HPA komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-CIS-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HP-CIS komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-NEX-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, NEXUS-INTEL OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DELL SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, DELL komp. OEM transceivery

    S

    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-AVA-BRD SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10m, Avaya + BROADCOM OEM transceivery
     
    992.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-AVA-BRD SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, Avaya / BROADCOM OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1,2m-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1,2m, HP komp. OEM transceivery
     
    346.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFPplus-5xfem-act-CIS QSFP/SFP+ 5x female modul/ aktivní adaptér, včetně 1m QSFP kabelu. možnost uložit do 19" šasi, Cisco komp. OEM transceivery

    V

    4 900.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-NEX-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, NEXUS-CISCO OEM transceivery

    S

    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-NEX-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, NEXUS-CISCO OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-EXP-1m Příplatek SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty - příplatek za 1m OEM transceivery

    S

    20.30 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-1m-CIS SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    752.00 Kč
    Porovnat XFP-SFP-CABLE-PASSIVE-2m-CIS XFP na SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení, 10Gbps multirate, 2m, Cisco komp. OEM transceivery
     
    3 521.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-HPAcus SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP komp. OEM transceivery
     
    306.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-IBM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, IBM komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat XFP-SFP-CABLE-ACTIVE-3m-CIS XFP na SFP+ aktivní metalický kabel pro lokální propojení, 10Gbps multirate, 3m, Cisco komp. OEM transceivery
     
    3 160.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-INT-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, INTEL/HP komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-NTG SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, NETGEAR komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFPplus-5xfem-CHASSIS 19" šasi pro montáž až 2ks modulů/ konvertorů QSFP/SFP+ 5x female, včetně 1ks záslepky OEM transceivery

    V

    1 234.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-NEX QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, AWG 30, Cisco NEXUS komp. OEM transceivery
     
    1 233.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HPA-JUN SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HPA-JUNIPER OEM transceivery

    S

    292.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-CUS QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, AWG 30, Cisco NEXUS QSFP/ 4x QLOGIC SFP+ OEM transceivery
     
    1 233.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, HP/3C komp. OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPA-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, HP/ INTEL OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFPP30-00.5 SFP+ metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, až 10Gbps, délka 0,5m SIEMON

    V

    590.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-NTG SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m,NETGEAR komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-HPA-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, HP komp. OEM transceivery
     
    827.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-IBM-SG SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, IBM a SG komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-HPA-SG SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, HP a SG komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-5m-HPA QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 5m, HPA komp. OEM transceivery
     
    1 695.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-NEX SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, CISCO NEXUS komp. OEM transceivery

    S

    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-NEX SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, CISCO NEXUS komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,65m-NEX SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,65m,Cisco NEXUS komp. OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-SG-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, CISCO SG-CISCO OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-QLG-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, QLOGIC-CISCO OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, HP komp. OEM transceivery
     
    438.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-DEL-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, DELL/ HP OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, DELL/HP komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-15m-NTG SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 15m, NETGEAR komp. OEM transceivery
     
    1 094.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPE-BLD SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, HPE/ BLADE OEM transceivery
     
    438.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-JUN-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, JUNIPER-INTEL OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-JUN-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, JUNIPER-INTEL OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-HUA SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10m, Huawei OEM transceivery
     
    992.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-HUA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Huawei komp. OEM transceivery

    S

    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HUA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, Huawei komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-INT-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP-INT komp. OEM transceivery
     
    613.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CUS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP-CIS komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-INT-EDG SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10m, Intel/ Edgecore OEM transceivery
     
    992.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-NEX-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, CISCO/ CIS. NEXUS komp. OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HUA-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m,HUAWEI-CISCO OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DELLHPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP-DELL komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-30m-HPA QSFP+ aktivní optický kabel OM4 40Gbps (AOC) pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex, DMI, 30m, HPA komp. OEM transceivery
     
    8 824.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-20m-HPA QSFP+ aktivní optický kabel OM4 40Gbps (AOC) pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex, DMI, 20m, HPA komp. OEM transceivery
     
    7 500.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-AVA-BRD SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 7m, Avaya + BROADCOM OEM transceivery
     
    932.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-AVA-BRD SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, AVAYA-BROADCOM OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-5m-HPA QSFP+ aktivní optický kabel OM4 40Gbps (AOC) pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex, DMI, 5m, HPA komp. OEM transceivery
     
    5 515.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-QLG-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, QLG-HP komp. OEM transceivery
     
    734.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-QLG-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, QLG/ CIS komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-D-I QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, AWG 30, DELL (QSFP) a INTEL (SFP+ ) OEM transceivery
     
    1 233.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-INT-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, INTEL/ CISCO komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-25G-3m-CIS SFP+ pasivní kabel 25/ 16Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    1 241.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-25G-2m-CIS SFP+ pasivní kabel 25/ 16Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    1 008.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-25G-1m-CIS SFP+ pasivní kabel 25/ 16Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    827.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP-CIS komp. OEM transceivery
     
    638.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HUA-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HUAWEI/INTEL komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-NEX-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, NEXUS-CISCO OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-QLG SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m,CISCO-QLOGIC OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HP-CUST SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, MSA 2040 / 779793-B21 OEM transceivery
     
    241.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-1m-HUA SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HUAWEI komp. OEM transceivery

    S

    752.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1mHP487652 SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HP 487652-B21 OEM transceivery

    S

    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m,CISCO-INTEL OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-J-I QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, AWG 30, JUNIPER (QSFP) a INTEL (SFP+ ) OEM transceivery
     
    1 233.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-BLD-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP BLADE-CISCO komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-3m-CIS QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, DMI, Cisco kompatibilní OEM transceivery
     
    3 857.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-NEX SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10m, Nexus OEM transceivery
     
    992.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-NEX SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 7m, Nexus OEM transceivery
     
    932.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-EMU-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, EMULEX - HPA komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-DELL SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, DELL komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-20m-CIS SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 20m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    853.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2mFLAT-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, plochá varianta, 2m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HUA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m,HUAWEI OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-EXT-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, EXTREME-INTEL OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-BLD-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, HP BLADE a CISCO komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-NEX SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, CISCO NEXUS kompatibilní OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-HUA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, HUA komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-3COM SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, 3Com komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-NEX-INT SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10m, Nexus a INTEL komp. OEM transceivery
     
    992.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-NEX-INT SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 7m, Nexus a INTEL komp. OEM transceivery
     
    932.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,65m-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,65m,HP komp. OEM transceivery
     
    547.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m,HP komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DELLSYN SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, SYNOLOGY-DELL komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-CIS SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 7m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    932.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1,5m-CISQN SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1,5m, Cisco/ QNAP komp. OEM transceivery
     
    346.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFPplus-5xfem-CHA-USED SLEVA!! 19" šasi pro montáž až 2ks modulů/ konvertorů QSFP/SFP+ 5x female, včetně 1ks záslepky, rozbaleno OEM transceivery

    P

    1 082.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DELLBRD SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Broadcom-DELL komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-BRD SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Broadcom(Emulex) a CIS komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, INTEL kompatibilní OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-10m-NEX QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 10m, DMI, Cisco NEXUS kompatibilní OEM transceivery
     
    4 357.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-10m-CIS QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 10m, DMI, Cisco kompatibilní OEM transceivery
     
    4 357.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-AVA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, AVAYA komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-HUA-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, INTEL/HUAWEI komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP28-CABLE-PASS-1m-QLG SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 1m, Qlogic komp. OEM transceivery
     
    517.00 Kč
    Porovnat SFP28-CABLE-PASS-2m-QLG SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 2m, Qlogic komp. OEM transceivery
     
    716.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-AVA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, Avaya komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-CIS-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, Cisco/INTEL komp. OEM transceivery

    S

    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-1m-HUA-INT SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HUAWEI/INTEL komp. OEM transceivery

    S

    752.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-HUA-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Huawei/INTEL komp. OEM transceivery

    S

    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-CIS-MYR SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 7m, Cisco/ MYRICOM OEM transceivery

    S

    932.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-NEX SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, Cisco NEXUS komp. OEM transceivery

    S

    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-NEX-BRD SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, BROADCOM a CISCO NEXUS komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-NEX-EMU SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, EMULEX a CISCO NEXUS komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-NEX-EMU SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, CISCO NEXUS/ Emulex komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-NEX-EMU SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, EMULEX/ CIS. NEXUS komp. OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HUA-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HUAWEI/CISCO komp. OEM transceivery
     
    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-CIS-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, HP-CIS komp. OEM transceivery
     
    758.00 Kč
    Porovnat SFP28-CABLE-PASS-2m-CIS SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 2m, CISCO komp. OEM transceivery
     
    716.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DELL-SG SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, DELL a SG komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-1m-HUA QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 1m, AWG 30, HUAWEI komp. OEM transceivery
     
    886.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-EXP-1m QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, pouze příplatek za 1m, OEM transceivery
     
    61.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPA SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 7m, HP komp. OEM transceivery

    S

    932.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-ALL SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, Allied Telesis komp. OEM transceivery

    S

    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-LEN-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, LENOVO/ HP komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-LEN-JUN SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, JUNIPER/ LENOVO komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-2m-CIS SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    747.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-HUA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, Huawei komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-BLD-CIS SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, HP BLADE-CISCO komp. OEM transceivery
     
    315.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-25m-CUS QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování,1x QSFP+ na 4x SFP+ modul,25m,DMI,Mellanox (QSFP) Cisco (SFP+)komp OEM transceivery
     
    6 143.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFPplus-4xfem-act-CIS QSFP/SFP+ modul/ aktivní adaptér, 4x SFP+ slot, včetně integr. 1m QSFP kabelu. STAND-ALONE či na zeď, Cisco komp. OEM transceivery
     
    8 083.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,65m-C-HP SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,65m, HPA/ Cisco komp. OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-3m-MELL QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, DMI, Mellanox kompatibilní OEM transceivery
     
    3 857.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-7m-CUS QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování,1x QSFP+ na 4x SFP+ modul,7m,DMI,Mellanox (QSFP) Cisco (SFP+)komp OEM transceivery
     
    4 143.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-HPA QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, AWG 30, HPA komp. OEM transceivery
     
    1 233.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-NEX SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, DELL a NEXUS komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-INT-FUJ SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, FUJITSU - INTEL komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-INT-MSA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP MSA - INTEL komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DELLMSA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP MSA-DELL komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DELLFUJ SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, FUJITSU-DELL komp. OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPA-QNA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, HP/ QNAP OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HPA-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HPA/HPE komp. OEM transceivery
     
    478.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-LEN-FOR SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, LENOVO/ FORTINET komp. OEM transceivery

    S

    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-FOR SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, Cisco/ FORTINET komp. OEM transceivery

    S

    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPA-SYN SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 7m, HPA/ SYNOLOGY komp. OEM transceivery

    S

    2 025.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-BRD SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, DELL a BROADCOM komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DEL-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HPE/ DELL kompatibilní OEM transceivery
     
    638.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPE SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 7m, HPE kompatibilní OEM transceivery

    S

    937.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-ZYXQNAP SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, ZYXEL/QNAP kompatibilní OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HUA-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, HUAWEI/ INTEL OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-FUJ-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, FUJITSU/HPE komp. OEM transceivery
     
    478.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-CIS-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HPE-CIS komp. OEM transceivery
     
    478.00 Kč
    Porovnat SFP28-CABLE-PASS-3m-CIS SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 3m, CISCO komp. OEM transceivery
     
    796.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-CIS-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, Cisco/ INTEL komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-LEN-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, LENOVO/ INTEL komp. OEM transceivery
     
    569.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-CIS SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    992.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-FOR-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, FORTIGATE/HPE komp. OEM transceivery
     
    478.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-1m-HPA QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 1m, AWG 30, HP komp. OEM transceivery
     
    886.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-MSA-HPE SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP MSA/ HPE komp. OEM transceivery
     
    613.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-AOC-5m-CIS SFP+ aktivní optický kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 5m, Cisco komp. OEM transceivery

    S

    827.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPE-HPA SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, HPE/ HPA OEM transceivery
     
    438.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-FOR SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, FORTINET komp. OEM transceivery

    S

    367.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-EXT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, Extreme Networks komp. OEM transceivery

    S

    292.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-EXT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, EXTREME komp. OEM transceivery

    S

    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-EXT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 0,5m, EXTREME komp. OEM transceivery
     
    288.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-25G-3m-BLD SFP+ pasivní kabel 25/ 16Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, HP BLADE komp. OEM transceivery

    S

    1 241.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-25G-1m-BLD SFP+ pasivní kabel 25/ 16Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 1m, HP BLADE komp. OEM transceivery

    S

    827.00 Kč
    Porovnat SFP28-CABLE-PASS-1m-CIS SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 1m, Cisco komp. OEM transceivery
     
    517.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPE-INT SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, HPE/ INTEL OEM transceivery
     
    438.00 Kč
    Porovnat SFP28-CABLE-PASS-3m-JUN-MEL SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 3m, JUNIPER/Mellanox komp. OEM transceivery
     
    796.00 Kč
    Porovnat SFP28-CABLE-PASS-2m-JUN-MEL SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 2m, Juniper/ Mellanox komp. OEM transceivery
     
    716.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-JUN-MEL SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 2m, JUNIPER/ MELLANOX komp. OEM transceivery
     
    319.00 Kč
    Porovnat SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-JUN-MEL SFP+ pasivní kabel 10Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 3m, JUNIPER-MELLANOX OEM transceivery
     
    367.00 Kč
    Porovnat QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-CUS2 QSFP+ pasivní kabel 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, AWG 30, HPA QSFP/ Cisco 250 smart switch SFP+ OEM transceivery
     
    1 233.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...