Produkt není aktuálně prostřednictvím portálu nabízen.

 
 
 
V případě zájmu, prosím kontaktujte naše obchodní oddělení. Děkujeme.
 
 
 
 
 

 

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní


 

 

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

 Doprodej 

 


 
 
 

 

 

Výrobce: 

OEM transceivery 

Kód: #SPB-7610CIS-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 3,3V, Cisco kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 85°C Modul je nahrazen novým kódem SPB-7610WCIS-HTR
 
Part No.SPB-7610CIS-HTR



 
 
 



 
 
 

 

 

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 3,3V, Cisco kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 85°C Modul je nahrazen novým kódem SPB-7610WCIS-HTR

 
 
 

  •  
 

Podobné produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
SPB-7610WHPA (JD098B OEM) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP/H3C kompatibilní, DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WHPA-SC (JD098B OEM) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP/H3C kompatibilní, DMI
 
OEM transceivery        368.00 Kč
 
 
 
 
445.28 Kč
 
SPB-7610WCIS-SC SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI
 
OEM transceivery        368.00 Kč
 
 
 
 
445.28 Kč
 
SPB-7610WJUN SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, JUNIPER komp., DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610NEX SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., Cisco komp.
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-76100WCIS-1310 SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX100, SM, 100km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco komp., DMI
 
OEM transceivery        2 077.00 Kč
 
 
 
 
2 513.17 Kč
 
SPB-7610WCIS-ASR SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco ASR komp., DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WHPE (J9142B OEM) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp., DMI
 
OEM transceivery        307.00 Kč
 
 
 
 
371.47 Kč
 
SPB-7610WCIS-HTR SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, -40 až 85°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní
 
OEM transceivery        368.00 Kč
 
 
 
 
445.28 Kč
 
SPB-7610WCIS-SG SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco SG komp., DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WCIS-1310 SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm/ RX 1490nm,LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco komp., DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WLSYS SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, LINKSYS kompatibilní, DMI
 
OEM transceivery 

 V 

    266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WCIS7600 SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco 7600 kompatibilní, DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WCIS SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI
 
OEM transceivery 

 P 

    266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WDELL SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, DELL komp., DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WALC SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, ALCATEL komp., DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WWES-HTR SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., -40 až 85°C, 3,3V, DMI, Westermo komp.
 
OEM transceivery        368.00 Kč
 
 
 
 
445.28 Kč
 
SPB-7610WWES-HTR-SC SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, SC simp., -40 až 85°C, 3,3V, DMI, Westermo komp.
 
OEM transceivery        696.00 Kč
 
 
 
 
842.16 Kč
 
SPB-7610WNEX SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco NEXUS komp., DMI
 
OEM transceivery 

 P 

    266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-76100WCIS-1490 SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX100, SM, 100km, TX 1490nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco komp., DMI
 
OEM transceivery        2 077.00 Kč
 
 
 
 
2 513.17 Kč
 
SPB-7610WSOP SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, SOPHOS komp., DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WCIS-SC-1310 SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm (Rx 1490nm), SC simp., 0 až 70°C, 3,3V, Cisco komp., DMI
 
OEM transceivery        368.00 Kč
 
 
 
 
445.28 Kč
 
SPB-7610WFOR SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, FORTIGATE komp., DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 
SPB-7610WMOX-HTR SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., -40 až 85°C, 3,3V, DMI, MOXA komp.
 
OEM transceivery        409.00 Kč
 
 
 
 
494.89 Kč
 
SPB-7610WHPE-1310 SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm/ RX 1490nm,LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp., DMI
 
OEM transceivery        307.00 Kč
 
 
 
 
371.47 Kč
 
SPB-7610WHPA-1310 SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm/ RX 1490nm,LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp., DMI
 
OEM transceivery        266.00 Kč
 
 
 
 
321.86 Kč
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Námi dodávané transceivery jsou prémiového typu využívající TOSA vysílače s implementovanou keramickou vložkou pro hladký přechod signálu z transceiveru do ferule optického konektoru. Používané lasery nepatří do skupiny low-cost produktů jako např. Cyoptics, Suntec a pod. kde hodnoty spektrální charakteristiky nejsou příliš dobré a při limitních podmínkách často nastávají komplikace s disperzí.

Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001.
Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC.
Na rozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 48 portů SFP na 1U.
SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem (výjimku tvoří některé jedno-vláknové bi-directional SFP a metalické SFP transceivery).
SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.
Většinu modulů je možno na přání dodat s digitální diagnostikou (DMI) dle standardu MSA SFF-8472.

Postupně dochází k vývoji formátů a tak dnes namísto starého GBIC slotu nalezneme v nových zařízeních spíše sloty SFP pro SFP moduly.
Pro vyšší rychlosti jsou pak postupně vytlačovány z trhu 10Gbps formáty XENPAK a X2 - ty jsou dnes v nových zařízeních nahrazovány novějšímy formáty typu XFP či SFP+ (SFP PLUS).

Optické transceivery (optické moduly) jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců.
Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever.
Z toho také vyplívá že pro obousměrný provoz potřebujeme mít k dispozici 2. vlákna.

Pro obousměrný provoz po jednom vlákně se používají speciální WDM moduly, které fungují na principu rozdílných vysílacích vlnových délek (dodávají se vždy v páru typ A a typ B) a mají v sobě již zabudovaný WDM filtr.

U optických vložných transceiverů bývá uvedena zpravidla vzdálenost v km, na kterou je až možno daný modul provozovat, důležitější je však přesný údaj Power Budget, tedy výkonová rezerva v jednotkách dB.
Počet km je totiž počítaný právě z hodnoty PB a záleží pak jaký měrný útlum pro výpočet dosahu v km byl použit - každý výrobce může údaj počítat jiným koeficientem a tak počet km může být zavádějící.

Některé moduly (např. multi-rate operátorské moduly pro SDH či 4,25 tri-rate moduly pro Fiber Channel) umí pracovat na různých přenosových rychlostech a tak se i liší parametry modulu v závislosti na typu aplikace kde ho použijeme.
Údaje uvedené v parametrech produktů na www.alternetivo.cz jsou tak udávány vždy pro nejvyšší možnou přenosovou rychlost daného modulu.
Pro ilustraci u 4,25Gbps Multirate produktů je PB udávaný pro 4,25Gbps, tzn. při užití stejného modulu na 1Gbps bude PB (výkonová rezerva) větší než je uvedené v parametrech.

Moduly mohou, ale nemusí být vybaveny tzv. sadou diagnostických funkcí. Diagnostiku značí u svých produktů různí výrobci různě DMI= Digital Monitoring Interface, DDM= Digital Diagnostic Monitoring či DDMI= Digital Diagnostic Monitoring Interface
Ve skutečnosti platí, že DMI = DDM = DDMI.
Pomocí této sady funkcí můžeme, pokud to daný prvek (router, switch) podporuje, sledovat provozní teplotu, provozní napětí, úroveň vysílaného signálu i úroveň signálu přijímaného na přijímači atd.

Dále lze v sortimentu optických vložných transceiverů volit mezi standardní teplotní odolností modulu (zpravidla 0-70C), nebo mezi průmyslovým HTR (High Temperature Range) provedením do náročných podmínek(-40 až 85C).

Moduly CWDM a DWDM pro vlnový Multiplex za pomocí MULTIplexerů a DEMULTIplexerů, jsou zase laděny na speciální vlnovou délku odpovídající CWDM a DWDM kanálům.
Pro DWDM je pro těsnou blízkost kanálů nutné využívat speciální extra chlazené DFB EML lasery s malou šířkou paprsku (s malou spektrální šířkou), tak aby nám modul nezasahoval do sousedních kanálů.
Tyto nákladnější lasery se také využívají u 10Gbps a vyšších rychlostí pro eliminaci vysoké disperze na těchto rychlostech.

Oblíbeným a běžně používaným typem transceiverů jsou také metalické moduly s konektory RJ-45 (max. 1Gbps) či CX-4 (pro lokální propojení rychlostí 10Gbps v rámci rozvaděče - X2, XENPAK).
Ve formátu SFP+ existují tzv. aktivní metalické SFP+ kabely, které jsou již předosazeny zásuvnými SFP+ transceivery (opět jen pro propojení na krátkou vzdálenost).


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

David Navrátil  navratil (at) alternetivo.cz




 
 
 



 
 
 

 

Parametry


 

Název Hodnota
Formát SFP
Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno
Typ konektoru LC simplex
Pro vlákno/ kabel SM
Přenosový protokol 1Gbps Ethernet
Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x
Dosah 10km
Kompatibilita CISCO
Vlnová délka 1310nm WDM
DMI diagnostika Ne
Provozní rozsah teplot -40 až 85°C
Přenosová rychlost 1,25Gbps
Typ vysílače (Tx) MQW FP
Spektrální šířka (nm) 4
Typ detektoru (Rx) GaAs PIN-TIA
Transmiter power (dBm) -9 až -3
Reciever sensitivity (dBm) -20
Power Budget (dB) 11
Reciever overload (dBm) -3


 
 
 

 

Související dokumenty


 

informační leták CZ:  transceivery 2011.pdfpdf
MSA definice SFP formátu:  SFP_MSA_agreement.pdfpdf


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.