SFP28 25G transceivery nově dostupné v BIDI a CWDM provedení!!

16.12.2020
SFP28 25Gbps transceiver

SFP28 25G transceivery nově dostupné v BIDI a CWDM provedení!!

V sortimentu stále populárnějších transceiverů ve formátu SFP28 (25Gbps) nově naleznete i provedení pro obousměrnou komunikaci po jednom singlemode vlákně (tzv. BIDI či také WDM) pro vzdálenost 10km.

Také se nově nabízí provedení CWDM, zde je zatím limitovaná nabídka kanálů, ne všechny lambdy jsou dostupné (pouze DFB a pouze 1270 až 1370nm), max. dosah prozatím 10km.

SFP28 25G transceivery nově dostupné v BIDI a CWDM provedení!! V sortimentu stále populárnějších transceiverů ve formátu SFP28 (25Gbps) nově naleznete i provedení pro obousměrnou komunikaci po jednom singlemode vlákně (tzv. BIDI či také WDM) pro vzdálenost 10km. Také se nově nabízí provedení CWDM, zde je ....

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...