SLEVA!!Rozvaděč opt. nástěn OUTD, až 48 svarů, čelo 48x SC, 4x vstup 5-15mm + 48x 3-5mm, IP54, kov, se zám, rozbaleno


 

 

SLEVA!!Rozvaděč opt. nástěn OUTD, až 48 svarů, čelo 48x SC, 4x vstup 5-15mm + 48x 3-5mm, IP54, kov, se zám, rozbaleno
 

 


 
 
 

 Použité zboží 

 


 
 
 

 

 

Výrobce: 

VISSEM 

Kód: ORNO-OTB-D-48C-USED

Optický rozvaděč venkovní, montáž na zeď či sloup, čelo 48x SC simplex bez adpatérů, 4x vstup 5-15mm, 48x vstup s gumovými průchodkami 3-5mm (po vyndání gumových průchodek jsou otvory 12mm, lze využít i na zavedení mikrotrubiček), celokovový., uzamykateln
 
Part No.OTB-D-48C
Doporučená prodejní cena bez DPH  
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka:  12 Měsíců
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

Optický rozvaděč venkovní, montáž na zeď či sloup, čelo 48x SC simplex bez adpatérů, 4x vstup 5-15mm, 48x vstup s gumovými průchodkami 3-5mm (po vyndání gumových průchodek jsou otvory 12mm, lze využít i na zavedení mikrotrubiček), celokovový., uzamykateln

 
 
 

  •  
 

Související produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená
 
Optika pasivní 

 D 

    29.00 Kč
 
 
 
 
35.09 Kč
 
OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá
 
Optika pasivní 

 S 

    40.00 Kč
 
 
 
 
48.40 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-SIDE-O Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená
 
Optika pasivní 

 Z 

    32.60 Kč
 
 
 
 
39.45 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-SIDE-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá
 
Optika pasivní 

 Z 

    32.60 Kč
 
 
 
 
39.45 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená
 
Optika pasivní 

 Z 

    26.10 Kč
 
 
 
 
31.58 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená
 
CT NETWORKS        64.00 Kč
 
 
 
 
77.44 Kč
 
OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový
 
Optika pasivní 

 D 

    29.00 Kč
 
 
 
 
35.09 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá
 
CT NETWORKS        64.00 Kč
 
 
 
 
77.44 Kč
 
OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automat. krytkou, metalický spoj. člen, béžový, SENKO
 
SENKO 

 Z 

    49.20 Kč
 
 
 
 
59.53 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, SENKO
 
SENKO 

 Z 

    55.00 Kč
 
 
 
 
66.55 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-APC-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená, SENKO
 
SENKO        37.20 Kč
 
 
 
 
45.01 Kč
 
OAD-SC-SC-S-MM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO
 
SENKO        29.50 Kč
 
 
 
 
35.70 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO
 
SENKO 

 S 

    36.70 Kč
 
 
 
 
44.41 Kč
 
OAD-SC-SC-S-MMOM3-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM3, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, aqua
 
Optika pasivní        10.30 Kč
 
 
 
 
12.46 Kč
 
OAD-SC-SC-S-MMOM4-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM4, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, fialová
 
Optika pasivní        10.90 Kč
 
 
 
 
13.19 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená
 
Optika pasivní        11.10 Kč
 
 
 
 
13.43 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá
 
Optika pasivní 

 S 

    11.10 Kč
 
 
 
 
13.43 Kč
 
OAD-SC-SC-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový
 
Optika pasivní        10.30 Kč
 
 
 
 
12.46 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, modro-bílá
 
Optika pasivní 

 Z 

    26.10 Kč
 
 
 
 
31.58 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-INv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá
 
Optika pasivní 

 D 

    29.00 Kč
 
 
 
 
35.09 Kč
 
OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-NFL-OEM Optická spojka/adaptér/coupling SC-SC, simplex,bez příruby,SM,s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá
 
Optika pasivní        26.10 Kč
 
 
 
 
31.58 Kč
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

David Navrátil  navratil (at) alternetivo.cz




 
 
 



 
 
 

 

Parametry


 

Název Hodnota
Konstrukce Nedělený
Konstrukce Uzamykatelné
Konstrukce Kovové
montáž Na zeď
montáž Na sloup
Použití Pro spojovací aplikace
Použití Pro END-POINT aplikace
Použití Pro DROP aplikace
Typ konektoru LC duplex
Typ konektoru SC simplex
Typ konektoru E2000
vybavenost Včetně kazet a hřebínků
vybavenost Včetně ochran sváru
vybavenost Včetně konekt. panelu
Krytí IP 54
Počet konektorů 48
Počet svarů Až 48


 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Související dokumenty


 

datasheet:  VISSEM OPTICUBE OTB-D-E nástěnné optické rozvadděče - datasheet.pdfpdf
technický datasheet:  OTB-D.docdoc
instalační manuál:  OTB-D manual.pdfpdf


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Dotaz k tomuto produktu

Váš e-mail
Dotaz
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

Popis závady
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.