Stali jsme se druhým distributorem průkopnické technologie Celona v Evropě!

17.04.2024
Pro dealery

S hrdostí a radostí a oznamujeme, že se stáváme druhým distributorem průkopnické technologie Celona v Evropě.

5G LAN infrastruktura od společnosti Celona přináší individuální řešení pro širokou škálu aplikací včetně automatizace průmyslových procesů, inteligentních výrobních linek, bezpečného propojení mobilních zařízení, automaticky řízených vozidel a IoT zařízení. Tímto způsobem výrazně přispívá ke zvýšení produktivity a efektivity podnikových operací. Tato technologie rovněž umožňuje prioritizaci důležitých dat a aplikací, což je klíčové pro podnikové procesy vyžadující neustálé a spolehlivé připojení. Privátní 5G sítě se stávají klíčovým prvkem v digitální transformaci podniků. Obrovskou výhodou je bezpečná uzavřená síť, která disponuje vysokou rychlostí a velice nízkou latencí. Nelze opomenout ani výborné pokrytí. V této dynamické éře digitalizace přináší technologie Celona revoluční řešení pro organizace hledající maximalizaci svého výkonu a efektivity.

Revoluční 5G sítě nahrazují Wi-Fi

Celona představuje inovativní platformu, která zjednodušuje implementaci a správu privátních 5G sítí bez potřeby hlubokých znalostí v oblasti telekomunikací. Nasazení a provoz jsou podobné jako u Wi-Fi sítě. Díky unikátní kombinaci softwarových a hardwarových prvků celého řešení zajišťuje Celona bezproblémovou integraci s existujícími podnikovými IT systémy, což umožňuje rychlé a efektivní nasazení privátních 5G sítí s automatickým řízením a optimalizací.


Společnost Celona

Celona sídlí v Silicon Valley a je průkopníkem a předním inovátorem podnikových privátních bezdrátových řešení. Zasloužila se o vývoj prvního systému 5G LAN a systému 4G/5G na klíč, které umožňují podnikům a operátorům mobilních sítí řešit rostoucí požadavky na bezdrátové připojení pro kritické podnikové aplikace a jiné důležité případy použití. Produkty a technologie společnosti Celona si již získaly důvěru u široké škály velkých firem včetně společností Verizon, NTT, SBA Communications, Standard Steel a Haslam Sports Group.

Uzavřeli jsme distribuční kontrakt se společností Celona – předním inovátorem v oblasti privátních 5G sítí.