Patchordy

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
13 produktů
1 stránka
 
 
Kód

FJ2-LCLC5V-03AH

Optické patchcordy XGLO jsou ideální pro řešení páteřních nebo FTTD aplikací. Konektory mají precizní broušení, které překračuje požadavky ANSI / TIA / EIA a ISO / IEC na útlum v konektoru. Podporuj...

Výrobce

SIEMON

1 120.00 Kč 

bez DPH

1 355.32 Kč 

s DPH

 
Kód

LBP-LCLC5L-01AH

...

Výrobce

SIEMON

1 251.00 Kč 

bez DPH

1 513.83 Kč 

s DPH

 
Kód

FJ2-LCULCUL-01H

...

Výrobce

SIEMON

1 051.00 Kč 

bez DPH

1 271.83 Kč 

s DPH

 
Kód

M-J2-LCLC5L-02

...

Výrobce

SIEMON

2 140.00 Kč 

bez DPH

2 589.52 Kč 

s DPH

 
Kód

M-J2-LCLC5L-03

...

Výrobce

SIEMON

2 209.00 Kč 

bez DPH

2 673.01 Kč 

s DPH

 
Kód

FJ2-LCLC5V-05AH

...

Výrobce

SIEMON

1 238.00 Kč 

bez DPH

1 498.10 Kč 

s DPH

 
Kód

FJ2-LCLC5V-02AH

Optické patchcordy XGLO jsou ideální pro řešení páteřních nebo FTTD aplikací. Konektory mají precizní broušení, které překračuje požadavky ANSI / TIA / EIA a ISO / IEC na útlum v konektoru. Podporuj...

Výrobce

SIEMON

1 060.00 Kč 

bez DPH

1 282.72 Kč 

s DPH

 
Kód

FJ2-LCLC5V-01AH

...

Výrobce

SIEMON

1 001.00 Kč 

bez DPH

1 211.33 Kč 

s DPH

 
Kód

M-J2-LCULCUL-01

...

Výrobce

SIEMON

2 164.00 Kč 

bez DPH

2 618.56 Kč 

s DPH

 
Kód

M-J2-LCULCUL-02

...

Výrobce

SIEMON

2 215.00 Kč 

bez DPH

2 680.27 Kč 

s DPH

 
Kód

M-J2-LCULCUL-03

...

Výrobce

SIEMON

2 267.00 Kč 

bez DPH

2 743.19 Kč 

s DPH

 
Kód

FJ2-LCULCUL-03H

Siemon FJ2-LCULCUL-03H optický jumper Duplex XGLO Single-mode LC UPC OS1/OS2 8.3/125 Žlutá Délka 3m ...

Výrobce

SIEMON

1 111.00 Kč 

bez DPH

1 344.43 Kč 

s DPH

Snížená cena

Kód

FJ2-LCULCUL-05H

...

Výrobce

SIEMON

1 171.00 Kč 

bez DPH

1 417.03 Kč 

s DPH

Snížená cena