Svářečky optických vláken ILSINTECH nyní za bezkonkurenční ceny

01.12.2018
Pro dealery

Kolem svářeček korejského výrobce ILSINTECH se rozpoutalo doslova cenové šílenství. I v roce 2021 můžete svářečky stále objednávat za speciální ceny dotované výrobcem.

Nově jsou všechny svářečky Ilsintech také se zárukou 3 roky. Ilsintech je aktuálně nejprodávanější výrobce svářeček v České a Slovenské republice. Velkou výhodou tohoto výrobce je mimo jiného i servisní středisko – centrála v Praze. Dostupnost veškerého servisu a náhradních dílů je tak bezkonkurenční.

Vybraný model vám navíc rádi zapůjčíme na otestování ve vašich podmínkách a pro vážné zájemce poskytujeme tuto zápůjčku zdarma.

Produkty:

Svářečka ALL in One Core to Core (3D) - SWIFT K33A
Původní cena: 97 430,- bez DPH
Akční cena: 83 440,- bez DPH

Svářečky ALL in One Active Clad to Clad (2D+) - OSV-SWIFT-KF4A-SET-VFLOPM
Původní cena: 69 580,- bez DPH
Akční cena: 64 740,- bez DPH
 

*Prodejní ceny se mohou mírně lišit v závislosti na vývoji kurzu USD/CZK.

Svářečky optických vláken slouží k pevnému nerozebíratelnému spojení dvou vláken.
Za pomoci elektrod svářečka nataví konce vláken a vytvoří tak zcela homogenní spoj.

Výhodou jsou absolutně nejlepší vlastnosti takto vytvořeného spoje - vložný útlum sváru se pohybuje v řádech několika setin dB.
Svářečkou lze buďto přímo spojovat optické kabely/trasy tzv. vlákno na vlákno, nebo na optickou trasu navařujeme předhotovené konektory s kusem vlákna - optické pigtaily.

Nedílnou součástí dnešních moderních svářeček bývá dnes již standardně pícka pro vypékání ochrany sváru.
Rovněž baterie, umožňující vaření kdekoliv v terénu bez nutnosti připojení do elektrické sítě, jsou již zpravidla standardem.
Typ vařených vláken lze u svářeček nastavit, pohodlnější a velmi dobře fungující je automatická detekce vlákna multimode/singlemode.
Moderní svářečky jsou již dnes zcela automatické a práce s nimi rozhodně není složitější, než u jiných způsobů konektorování.