Termíny školení

Program Alternetivo akademie - semestr 2024

Alternetivo akademie nabízí kompletní nabídku odborných školení, seminářů, workshopů a webinářů. Kurzy probíhají ve školících prostorech naší společnosti nebo na jiném vhodném místě. Jsou vedeny našimi předními odborníky s mnohaletými zkušenostmi a znalostmi napříč IT a komunikačními technologiemi. Pro vybraná certifikační školení jsme autorizovaným školícím střediskem výrobců.

Detaily ke každému kurzu získáte kliknutím na název školení níže. Registrace se provádí kliknutím na tlačítko Registrace na školení na detailní kartě kurzu. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete zúčastnit kurzu, na který jste se zaregistrovali, dejte nám prosím vědět co nejdříve.

Na většině odborných školení jsou k dispozici technologie pro všechny účastníky, aby si zažili prakticky práci přímo na zařízení. Během kurzu je postaráno o občerstvení účastníků.

Některá školení jsou plánována na konkrétní datum, jiná jsou vypisována dle zájmu účastníků a mohou být reallizována v termínu, který vyhovuje všem. Pokud máte o takové školení zájem, udělejte nezávaznou registraci a my vás budeme kontaktovat.

Pro přihlášené uživatele jsou k dispozici záznamy starších webinářů.

Typ akce
Školení
Webinář
Oblast
Optické sítě
Bezpečnost
Místo konání
Praha - ALT
Web / virtuální
Bratislava SR
Hledej text
Vypsané termíny
Filtr Název školení UrčenoPartner = školení pro partnery, Koncový = školení pro koncové uživatele Datum Místo konání Cena Název školení
4358b_1595d_2c_Huawei Storage řešení pro SMB a serverová virtualizace přímo se zástupcem společnosti Huawei
Webinář
Partner,
Koncový
25.07.2024Web / virtuálníZdarmaHuawei Storage řešení pro SMB a serverová virtualizace přímo se zástupcem společnosti Huawei
Webinář
4357b_1593d_1c_Školení optické sítě Čechy PODZIM 2024
Školení
Partner15.10.2024Praha - ALTViz.karta školeníŠkolení optické sítě Čechy PODZIM 2024
Školení
4359b_1593d_1c_Školenie optické siete Slovensko PODZIM 2024
Školení
Partner22.10.2024Bratislava SRViz.karta školeníŠkolenie optické siete Slovensko PODZIM 2024
Školení