Testery (měřicí přístroje)

 

Testery a příslušenství pro měření, testování a certifikaci telekomunikačních-datových sítí (metalika, optika, bezdrát)




Mohlo by vás také zajímat:
 

další podkategorie Testery (měřicí přístroje):

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1278

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

130

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2x Class FA channel adaptér s GG45/ARJ45 rozhraním + 2m referenční patchkabel

Měřící adaptéry s GG45/ATJ45 konektory pro testery WireXpert + referenční patchkabel.

detail porovnat
     

12 580.00
Kč  bez DPH
 
2x Class FA channel adaptér s GG45/ARJ45 rozhraním

Měřící patchkabely s GG45/ARJ45 konektory pro testery WireXpert

detail porovnat
     

9 370.00
Kč  bez DPH
 
2x adaptér pro měření koaxiálních spojů/kabelů

Pair of coax adapters with 75 Ohm F-type interface for testing frequency range of 1-3000MHz in accordance with TIA570B, 568C.4

detail porovnat
     

22 100.00
Kč  bez DPH
 
Napájecí zdroj pro LanTEK III, kompatibilní s LanTEK II (1ks)

Napájecí zdroj pro LanTEK III, kompatibilní s LanTEK II (1ks)

detail porovnat
     

1 027.00
Kč  bez DPH
 
2x adaptér pro měření patchkabelů s nainstalovaným CAT6A kyestone

Měřící adaptéry pro test patchkabelů s testery WireXpert

detail porovnat
     

29 520.00
Kč  bez DPH
 
2x adaptér pro měření patchkabelů s nainstalovaných CAT6 keystone

Měřící adaptéry pro test patchkabelů s testery WireXpert

detail porovnat
     

27 980.00
Kč  bez DPH
 
2x adaptér pro měření patchkabelů s nainstalovaných CAT5E keystone

Měřící adaptéry pro test patchkabelů s testery WireXpert

detail porovnat
     

27 980.00
Kč  bez DPH
 
2x CAT6A keystone do adaptéru pro měření patchkabelů

Výměnný keystone do adaptéru pro testování patchkabelů s testery WireXpert

detail porovnat
     

5 795.00
Kč  bez DPH
 
2x CAT5E keystone do adaptéru pro měření patchkabelů

Výměnný keystome do adaptéru pro testování patchkabelů s testery WireXpert

detail porovnat
     

4 877.00
Kč  bez DPH
 
2x adaptér pro certifikaci multimode 850nm a 1300nm s opt. zdrojem vč. 2x duplex patchkabel a 2x mandrel

Určen pro certifikační testy multimode na 850nm a 1300nm - duální optický zdroj (850nm VCSEL a 1300nm LED). Navíc obsahuje 2x madrel a 2x duplexní měrící patchkabel

detail porovnat
     

105 760.00
Kč  bez DPH
 
2x adaptér pro certifikaci singlemode 1310nm a 1550nm s opt. zdrojem vč. 2x duplex patchkabel a 2x mandrel

Určen pro certifikační testy singlemode na 1310nm a 1550nm. Technické parametry: Typ konektoru: SC Vlnové délky: 1310/1550 nm Dynamický rozsah: 31dB Délka: 1,5 - 10.000m Rozlišení: 1,5m Výstupní výkon: -5 dBm to -8 dBm @1550 nm

detail porovnat
     

140 410.00
Kč  bez DPH
 
Sada pro testování multimode MPO

MPO test kit for WireXpert including light source, power meter, a pair of unpinned to pinned Type A test cords, a pair of type A adapters, one unpinned to unpinned type A reference cord, one unpinned to unpinned type B reference cord, MPO cleaning kit

detail porovnat
     

141 370.00
Kč  bez DPH
 
MPO testovací patchkabel - type A, unpinned to pinned, 2m

MPO test (launch or tail) cord - type A, unpinned to pinned, 2m

detail porovnat
     

7 412.00
Kč  bez DPH
 
Pre-tested reference CAT6A patch-cord for use in verification of CAT6A patch-cord adapter performance

Pre-tested reference CAT6A patch-cord for use in verification of CAT6A patch-cord adapter performance

detail porovnat
     

5 525.00
Kč  bez DPH
 
MPO referenční patchkabel - type A, unpinned to unpinned, 0.5m

MPO reference cord - type A, unpinned to unpinned, 0.5m

detail porovnat
     

7 412.00
Kč  bez DPH
 
MPO referenční patchkabel - type B, unpinned to unpinned, 0.5m

MPO reference cord - type B, unpinned to unpinned, 0.5m

detail porovnat
     

7 412.00
Kč  bez DPH
 
MPO refereční patchkabel - type C, unpinned to unpinned, 0.5m

MPO reference cord - type C, unpinned to unpinned, 0.5m

detail porovnat
     

7 412.00
Kč  bez DPH
 
MPO Type A adaptér

MPO Type A adapter

detail porovnat
     

1 887.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

130

položek

7

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.