Testery (měřicí přístroje)

 

Testery a příslušenství pro měření, testování a certifikaci telekomunikačních-datových sítí (metalika, optika, bezdrát)




Mohlo by vás také zajímat:
 

další podkategorie Testery (měřicí přístroje):

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1278

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

130

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sada pro testování singlemode na LC spojích

Sada obsahuje: 2x SC-LC simplexní testovací patchkabel, 2x SC-LC testovací adaptér, 2x LC-LC simplex referenční patchkabel

detail porovnat
     

17 800.00
Kč  bez DPH
 
Sada pro testování multimode s VCSEL na LC spojích

Sada obsahuje: 2x SC-LC simplexní testovací patchkabel, 2x SC-LC testovací adaptér, 2x LC-LC simplex referenční patchkabel 2x LC-LC duplex testovací adaptér

detail porovnat
     

16 640.00
Kč  bez DPH
 
2x LC-LC multimode simplexní referenční patchkabel

Pair of multimode LC-LC simplex reference cords

detail porovnat
     

4 974.00
Kč  bez DPH
 
Pevný přenosný obal pro kabelážní certifikační sadu

Do obalu lze umístit: Místní a vzdálená jednotka, 2x CAT6A channel adaptér, 2x CAT6A linkadaptér,

detail porovnat
     

8 834.00
Kč  bez DPH
 
Přenosná taška pro WireXpert
2 432.00
Kč  bez DPH
 
Náhradní baterie pro WX4500
5 889.00
Kč  bez DPH
 
Náhradní hlasová sada
1 408.00
Kč  bez DPH
 
WireXpert 4500 tovární kalibrace

Zahrnuje kompletní kontrolu veškerého příslušenství, tovární kalibraci

detail porovnat
     

10 750.00
Kč  bez DPH
 
WireXpert 500 tovární kalibrace

Zahrnuje kompletní kontrolu veškerého příslušenství, tovární kalibraci

detail porovnat
     

10 750.00
Kč  bez DPH
 
LanTEK III-500MHz - certifikační tester Cat.6A (bez PL adaptérů)

LanTEK III 500 MHz - certifikační tester TIA/Cat.6A (ISO/class EA) (bez PL adaptérů)

detail porovnat
     

153 500.00
Kč  bez DPH
 
LanTEK III-500MHz - certifikační tester Cat.6A (včetně PL adaptérů)

LanTEK III 500 MHz - certifikační tester TIA/Cat.6A (ISO/class EA) včetně PL adaptérů

detail porovnat
     

184 230.00
Kč  bez DPH
 
LanTEK III-1000MHz - certifikační tester Cat.7/7A (bez adaptérů)

LanTEK III-1000MHz - certifikační tester Cat.7/7A (bez adaptérů)

detail porovnat
     

189 350.00
Kč  bez DPH
 
LanTEK III-1000MHz - certifikační tester Cat.7/7A (včetně PL adaptérů)

LanTEK III-1000MHz - certifikační tester Cat.7/7A včetně PL adaptérů)

detail porovnat
     

220 070.00
Kč  bez DPH
 
FiberTEK III Multimode LED 850/1300

Rozšiřující sada pro testování optiky pomocí certifikačního testeru LANTEK III

detail porovnat
     

100 500.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

130

položek

7

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.