Testery (měřicí přístroje)

 

Testery a příslušenství pro měření, testování a certifikaci telekomunikačních-datových sítí (metalika, optika, bezdrát)




Mohlo by vás také zajímat:
 

další podkategorie Testery (měřicí přístroje):

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1278

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

130

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FiberMaster - základní MM kit

Sada pro měření optiky - power meter + opt. zdroj 850nm

detail porovnat
     

17 280.00
Kč  bez DPH
 
FiberMaster, Quad - MM/SM kit

Sada pro měření optiky - power meter + opt. zdroj 850, 1300, 1310, 1550nm

detail porovnat
     

43 530.00
Kč  bez DPH
 
Optický zdroj (850/1300nm,1310/1550nm) dva porty

Optický zdroj JW3109 poskytuje 1 až 4 vlnové délky s cílem splnit specifické požadavky uživatelů - 1310/1550nm pro Singlemode a/nebo 850/1300nm pro Multimode. Spolu s optickým power meterem JW3208 tvoří základní měřící sadu pro všestranné pou

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

8 631.00
Kč  bez DPH
 
Identifikátor vláken, detekce modulační frekvence a směru vysílání, nástavce pro vlákna od 0,25 do 3mm součástí dodávky

Identifikátor vláken, detekce modulační frekvence a směru vysílání, nástavce pro vlákna od 0,25 do 3mm součástí dodávky

detail porovnat
     

9 177.00
Kč  bez DPH
 
Optický power meter s integrovaným VFL (850,1300,1310,1490,1550,1625nm), měřící rozsah -70 až 3dBm

Optický power meter s integrovaným VFL (850,1300,1310,1490,1550,1625nm), měřící rozsah -70 až 3dBm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

4 172.00
Kč  bez DPH
 
Ruční OTDR, dynamický rozsah (32/32 dB)

OTDR pro servisní měření a analýzu optických spojů. Umožňuje také měření délky a útlumu celého spoje, vzdálenosti a útlumu mezi dvěma body, lokalizaci poruch a další měření. Základní vlastnosti: lehké a kompaktní provedení vho

detail porovnat
     

76 530.00
Kč  bez DPH
 
OTDR, SM, 1310 / 1550 nm, RS-232/USB

OTDR, SM, 1310 / 1550 nm, RS-232/USB port, software pro analýzu a reporting, kapacita paměti pro 300 testů

detail porovnat
     

142 870.00
Kč  bez DPH
 
Ruční OTDR, dynamický rozsah (32/30 dB)

OTDR pro servisní měření a analýzu optických spojů. Umožňuje také měření délky a útlumu celého spoje, vzdálenosti a útlumu mezi dvěma body, lokalizaci poruch a další měření. Základní vlastnosti: lehké a kompaktní provedení vho

detail porovnat
     

37 660.00
Kč  bez DPH
 
OTDR 5000 Quad MM/SM

FiberXpert OTDR 5000 - OTDR pro měření MM a SM sítí OTDR je navrženo pro měření, dokumentování a vyhledávání problémů v optických sítích. FiberXpert OTDR nabízí vysoké rozlišení spolu s jedněmi z nejkratších "dead zones"

detail porovnat
     

229 160.00
Kč  bez DPH
 
OTDR II - Tier 2 Fiber Optic cable Tester, SM/MM

OTDR II – Quad OTDR s IOLM, ICERT (certifikace dle imezinárodních standardů), Specifikace: iOLM (inteligent Optical Link Mapper) Displej: 178 mm venkovní dotykový displej, 800 x 480 TFT Rozhraní:2 USB 2.0 porty, RJ-45 LAN 10/100 Mbit/s Vlnové d

detail porovnat
     

258 350.00
Kč  bez DPH
 
OTDR Trace software option for OTDRII

Licence pro aktivaci OTDR platformy v měřícím přístroji OTDR II.

detail porovnat
     

48 140.00
Kč  bez DPH
 
Software Fast Reporter pro OTDR II - plná verze (pouze při zakoupení OTDR II)

Plná verze licence software FastReporter2 pro OTDR II

detail porovnat
     

12 030.00
Kč  bez DPH
 
Kalibrace Lantek III 500MHz

detail porovnat
     

8 706.00
Kč  bez DPH
 
Lithium-ion baterie pro LanTEK III, kompatibilní s LanTEK II (1ks)

Lithium baterie pro LanTEK III, kompatibilní s LanTEK II

detail porovnat
     

5 326.00
Kč  bez DPH
 
Lithium-ion baterie
2 500.00
Kč  bez DPH
 
1000BASE-SX Fibre Kit - MM SFP modul pro SignalTEK NT

GbE fibre kit SX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multi-mode cables and SC/SC duplex adaptor

detail porovnat
     

4 122.00
Kč  bez DPH
 
1000BASE-ZX Fibre Kit - SM SFP modul pro SignalTEK NT

GbE fibre kit ZX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor

detail porovnat
     

15 210.00
Kč  bez DPH
 
1000BASE-LX Fibre Kit - SM

GbE fibre kit LX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1310nm SFP Small Form factor Pluggable) LX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor

detail porovnat
     

5 675.00
Kč  bez DPH
 
REPLACEMENT BLADE SET 45-164
378.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

130

položek

7

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.