Analyzéry

Další podkategorie Analyzéry

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
9 produktů
1 stránka
 
 
Kód

NX_XG_10G

NetXpert XG analyzátor rychlost až do 10Gb/s Nový analyzátor NetXpert XG ověří, zda nainstalovaná kabeláž podporuje maximální přenosovou rychlost až 10 Gb/s bez ohledu na kategorie nainstalovaných ...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

100 670.00 Kč 

bez DPH

121 810.70 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

R150001

Tento tester je určen pro měření pasivních i aktivních sítí LAN a sítí Ethernet Obsah balení: Hlavní a vzdálená jednotka 2x STP patch kabel Napájecí adaptér Bateriový pack NiMH Indukční sonda 62-164 ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

76 330.00 Kč 

bez DPH

92 359.30 Kč 

s DPH

 
Kód

150054

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

866.00 Kč 

bez DPH

1 047.86 Kč 

s DPH

 
Kód

150058

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

2 217.00 Kč 

bez DPH

2 682.57 Kč 

s DPH

 
Kód

150050

Set of eleven active remotes #2 to #12 incl 12 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

8 308.00 Kč 

bez DPH

10 052.68 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKSX1

GbE fibre kit SX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multi-mode cables and SC/SC duplex adaptor ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 103.00 Kč 

bez DPH

4 964.63 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKZX3

GbE fibre kit ZX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

15 140.00 Kč 

bez DPH

18 319.40 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKLX2

GbE fibre kit LX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1310nm SFP Small Form factor Pluggable) LX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

5 648.00 Kč 

bez DPH

6 834.08 Kč 

s DPH

 
Kód

150059

Remotes Half Kit - Set of five active remotes #2 to #6 incl 6 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 256.00 Kč 

bez DPH

5 149.76 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...