Analyzéry

Další podkategorie Analyzéry

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
9 produktů
1 stránka
 
 
Kód

NX_XG_10G

NetXpert XG analyzátor rychlost až do 10Gb/s Nový analyzátor NetXpert XG ověří, zda nainstalovaná kabeláž podporuje maximální přenosovou rychlost až 10 Gb/s bez ohledu na kategorie nainstalovaných ...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

105 330.00 Kč 

bez DPH

127 449.30 Kč 

s DPH

 
Kód

R150001PROMO

Promo akce: při koupi testeru LanXPLORER PRO, získáte zdarma tester PoE PRO Akce platí do 31.7.2020 LanXPLORER Pro " Autotest, automatická konfigurace v závislosti na testované lince " Ba...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

79 860.00 Kč 

bez DPH

96 630.60 Kč 

s DPH

Promo akce

Kód

R150001

Tento tester je určen pro měření pasivních i aktivních sítí LAN a sítí Ethernet Obsah balení: Hlavní a vzdálená jednotka 2x STP patch kabel Napájecí adaptér Bateriový pack NiMH Indukční sonda 62-164 ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

79 860.00 Kč 

bez DPH

96 630.60 Kč 

s DPH

 
Kód

150054

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

934.00 Kč 

bez DPH

1 130.14 Kč 

s DPH

 
Kód

150050

Set of eleven active remotes #2 to #12 incl 12 cables for LanXPLORER, NaviTEK NT and SignalTEK CT/NT...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

8 954.00 Kč 

bez DPH

10 834.34 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKSX1

GbE fibre kit SX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multi-mode cables and SC/SC duplex adaptor ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 508.00 Kč 

bez DPH

5 454.68 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKZX3

GbE fibre kit ZX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

14 500.00 Kč 

bez DPH

17 545.00 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKLX2

GbE fibre kit LX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1310nm SFP Small Form factor Pluggable) LX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

5 516.00 Kč 

bez DPH

6 674.36 Kč 

s DPH

 
Kód

150059

Remotes Half Kit - Set of five active remotes #2 to #6 incl 6 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 587.00 Kč 

bez DPH

5 550.27 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...