Analyzéry

Další podkategorie Analyzéry

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
10 produktů
1 stránka
 
 
Kód

150051

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 780.00 Kč 

bez DPH

2 153.80 Kč 

s DPH

 
Kód

R150001

Tento tester je určen pro měření pasivních i aktivních sítí LAN a sítí Ethernet Obsah balení: Hlavní a vzdálená jednotka 2x STP patch kabel Napájecí adaptér Bateriový pack NiMH Indukční sonda 62-164 ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

86 290.00 Kč 

bez DPH

104 413.92 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKSX1

GbE fibre kit SX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multi-mode cables and SC/SC duplex adaptor ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 673.00 Kč 

bez DPH

5 655.66 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKZX3

GbE fibre kit ZX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

14 770.00 Kč 

bez DPH

17 873.03 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKLX2

GbE fibre kit LX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1310nm SFP Small Form factor Pluggable) LX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

5 711.00 Kč 

bez DPH

6 911.64 Kč 

s DPH

 
Kód

150058

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

2 547.00 Kč 

bez DPH

3 081.87 Kč 

s DPH

 
Kód

R150001W2

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

6 429.00 Kč 

bez DPH

7 779.09 Kč 

s DPH

 
Kód

150054

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 019.00 Kč 

bez DPH

1 234.32 Kč 

s DPH

 
Kód

150050

Set of eleven active remotes #2 to #12 incl 12 cables for LanXPLORER, NaviTEK NT and SignalTEK CT/NT...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

9 168.00 Kč 

bez DPH

11 094.61 Kč 

s DPH

 
Kód

150059

Remotes Half Kit - Set of five active remotes #2 to #6 incl 6 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 839.00 Kč 

bez DPH

5 859.06 Kč 

s DPH