Příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
47 produktů
4 stránky
 
 
Kód

WX_AC_BAT1

...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

5 900.00 Kč 

bez DPH

7 141.82 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_TALKSET1

...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

1 411.00 Kč 

bez DPH

1 711.06 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_CHARGER

...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

1 924.00 Kč 

bez DPH

2 330.46 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_6ALCORD2

Měřící patchkabely pro testery WireXpert...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

3 848.00 Kč 

bez DPH

4 656.20 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_MM_REFCORD_SC

...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

3 848.00 Kč 

bez DPH

4 656.20 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_SM_REFCORD_SC

...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

3 848.00 Kč 

bez DPH

4 656.20 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_MM_MPO_TESTCORD

MPO test (launch or tail) cord - type A, unpinned to pinned, 2m...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

7 406.00 Kč 

bez DPH

8 961.38 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_6A_REF_PCORD1

Pre-tested reference CAT6A patch-cord for use in verification of CAT6A patch-cord adapter performance...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

5 521.00 Kč 

bez DPH

6 680.53 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_MM_MPO_REFCORD_A

MPO reference cord - type A, unpinned to unpinned, 0.5m...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

7 406.00 Kč 

bez DPH

8 961.38 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_MM_MPO_REFCORD_B

MPO reference cord - type B, unpinned to unpinned, 0.5m...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

7 406.00 Kč 

bez DPH

8 961.38 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_MM_MPO_REFCORD_C

MPO reference cord - type C, unpinned to unpinned, 0.5m...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

7 406.00 Kč 

bez DPH

8 961.38 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_SCLC_SM_CORD2

...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

4 745.00 Kč 

bez DPH

5 741.57 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_LCLC_SM_CORD2

...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

4 745.00 Kč 

bez DPH

5 741.57 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_SCLC_MM_CORD2

...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

4 617.00 Kč 

bez DPH

5 586.69 Kč 

s DPH

 
Kód

WX_AC_LCLC_MM_CORD2

Pair of multimode LC-LC simplex reference cords...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

4 983.00 Kč 

bez DPH

6 029.55 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...