CWDM/ DWDM analyz.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
4 produkty
1 stránka
 
 
Kód

OCPM-18-FC

Optical CWDM Power Meter + analyzér, FC/PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu všech CWDM vlnových délek/ kanálů 1270 až 1610nm (18x vlnová délka)...

Výrobce

THE FIBERS

32 060.00 Kč 

bez DPH

38 792.60 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OCPM-18

Optical CWDM Power Meter + analyzér, SC/ PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu všech CWDM vlnových délek/ kanálů 1270 až 1610nm (18x vlnová délka...

Výrobce

THE FIBERS

31 760.00 Kč 

bez DPH

38 429.60 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

ODPM-48

Optical DWDM Power Meter + analyzér, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu až 48x DWDM vlnových délek/ kanálů (C17 až C64) skvělý pomocník pro de...

Výrobce

THE FIBERS

117 210.00 Kč 

bez DPH

141 824.10 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

POW-METER-BT-7WL

Optický powermeter mini provedení,bluetooth + USB,displej 2,1inch,univerz. 2,5mm konektor,7x W/L - 850,980,1300,1310,1490,1550 a 1625nm,vestav. baterie,paměť pro 100výsledků lze připojit přes USB k P...

Výrobce

THE FIBERS

9 074.00 Kč 

bez DPH

10 979.54 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...