CWDM/ DWDM analyz.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
4 produkty
1 stránka
 
 
Kód

OCPM-18-FC

Optical CWDM Power Meter + analyzér, FC/PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu všech CWDM vlnových délek/ kanálů 1270 až 1610nm (18x vlnová délka)...

Výrobce

THE FIBERS

35 060.00 Kč 

bez DPH

42 423.93 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OCPM-18

Optical CWDM Power Meter + analyzér, SC/ PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu všech CWDM vlnových délek/ kanálů 1270 až 1610nm (18x vlnová délka...

Výrobce

THE FIBERS

34 740.00 Kč 

bez DPH

42 036.73 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

ODPM-48

Optical DWDM Power Meter + analyzér, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu až 48x DWDM vlnových délek/ kanálů (C17 až C64) skvělý pomocník pro de...

Výrobce

THE FIBERS

127 280.00 Kč 

bez DPH

154 010.13 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

POW-METER-BT-7WL

Optický powermeter mini provedení,bluetooth + USB,displej 2,1inch,univerz. 2,5mm konektor,7x W/L - 850,980,1300,1310,1490,1550 a 1625nm,vestav. baterie,paměť pro 100výsledků lze připojit přes USB k P...

Výrobce

THE FIBERS

9 854.00 Kč 

bez DPH

11 924.67 Kč 

s DPH

Speciální nabídka