Testery

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
16 produktů
2 stránky
 
 
Kód

JW3216A

Balení obsahuje: power meter, 3x 1.5V baterie, napájecí zdroj, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

6 080.00 Kč 

bez DPH

7 358.13 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3116-850/1300/1310/1550

Optický zdroj JW3116 je ruční nastavitelný zdroj navržený pro měření při výstavbě a údržbě optických sítí....

Výrobce

JOINWIT

14 480.00 Kč 

bez DPH

17 522.13 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW-OM3-SET

Sada patchordů a adaptérů pro doplnění powermeteru/ zdroje světla, pro OM3 vlákna a konektory SC, LC, ST a FC sada obsahuje duplexní patchordy po 1ks (=2ks simplexu) - SC/ST, SC/LC a SC/FC dále adapté...

Výrobce

JOINWIT

316.00 Kč 

bez DPH

382.72 Kč 

s DPH

 

sestava

Kód

JW-SM-PC-SET

Sada patchordů a adaptérů pro doplnění powermeteru/ zdroje světla, pro SM vlákna a konektory SC, LC, ST a FC (PC broušení) sada obsahuje duplexní patchordy po 1ks (=2ks simplexu) - SC/ST, SC/LC a SC/F...

Výrobce

JOINWIT

317.10 Kč 

bez DPH

384.05 Kč 

s DPH

 

sestava

Kód

JW3205A

Balení obsahuje: power meter, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a pouzdro....

Výrobce

JOINWIT

3 378.00 Kč 

bez DPH

4 088.71 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3110-1310

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

3 931.00 Kč 

bez DPH

4 757.84 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3110-1550

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

3 931.00 Kč 

bez DPH

4 757.84 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3208A

Balení obsahuje: power meter, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení, vyměnitelné konektory SC, ST, FC 2,5mm...

Výrobce

JOINWIT

2 078.00 Kč 

bez DPH

2 515.71 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3223A

Optický power meter s integrovaným VFL (850,1300,1310,1490,1550,1625nm), měřící rozsah -70 až 3dBm...

Výrobce

JOINWIT

3 992.00 Kč 

bez DPH

4 831.65 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3109-1310/1550

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

4 422.00 Kč 

bez DPH

5 351.95 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3109-850/1300

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

5 896.00 Kč 

bez DPH

7 135.49 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3109-850/1300/1310/1550

Optický zdroj JW3109 poskytuje 1 až 4 vlnové délky s cílem splnit specifické požadavky uživatelů - 1310/1550nm pro Singlemode a/nebo 850/1300nm pro Multimode. Spolu s optickým power meterem JW3208 tvo...

Výrobce

JOINWIT

9 827.00 Kč 

bez DPH

11 892.00 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3116-1310/1550

Balení obsahuje: optický zdroj, 3x 1.5V baterie, napájecí zdroj, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

7 738.00 Kč 

bez DPH

9 364.31 Kč 

s DPH

 
Kód

POW-METER-BT-7WL

Optický powermeter mini provedení,bluetooth + USB,displej 2,1inch,univerz. 2,5mm konektor,7x W/L - 850,980,1300,1310,1490,1550 a 1625nm,vestav. baterie,paměť pro 100výsledků lze připojit přes USB k P...

Výrobce

THE FIBERS

10 490.00 Kč 

bez DPH

12 694.23 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

33-928

Sada pro měření optiky - power meter + opt. zdroj 850nm...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

19 730.00 Kč 

bez DPH

23 874.63 Kč 

s DPH