Jednoduché optické

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
21 produktů
2 stránky
 
 
Kód

JW3205A

Balení obsahuje: power meter, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a pouzdro....

Výrobce

JOINWIT

3 105.00 Kč 

bez DPH

3 757.05 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3110-1310

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

3 613.00 Kč 

bez DPH

4 371.73 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3110-1550

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

3 613.00 Kč 

bez DPH

4 371.73 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3208A

Balení obsahuje: power meter, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení, vyměnitelné konektory SC, ST, FC 2,5mm...

Výrobce

JOINWIT

1 910.00 Kč 

bez DPH

2 311.10 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3223A

Optický power meter s integrovaným VFL (850,1300,1310,1490,1550,1625nm), měřící rozsah -70 až 3dBm...

Výrobce

JOINWIT

3 669.00 Kč 

bez DPH

4 439.49 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3216A

Balení obsahuje: power meter, 3x 1.5V baterie, napájecí zdroj, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

5 589.00 Kč 

bez DPH

6 762.69 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3109-1310/1550

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

4 065.00 Kč 

bez DPH

4 918.65 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3109-850/1300

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

5 420.00 Kč 

bez DPH

6 558.20 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3109-850/1300/1310/1550

Optický zdroj JW3109 poskytuje 1 až 4 vlnové délky s cílem splnit specifické požadavky uživatelů - 1310/1550nm pro Singlemode a/nebo 850/1300nm pro Multimode. Spolu s optickým power meterem JW3208 tvo...

Výrobce

JOINWIT

9 033.00 Kč 

bez DPH

10 929.93 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3116-1310/1550

Balení obsahuje: optický zdroj, 3x 1.5V baterie, napájecí zdroj, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

7 113.00 Kč 

bez DPH

8 606.73 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3116-850/1300/1310/1550

Optický zdroj JW3116 je ruční nastavitelný zdroj navržený pro měření při výstavbě a údržbě optických sítí....

Výrobce

JOINWIT

13 310.00 Kč 

bez DPH

16 105.10 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW-OM3-SET

Sada patchordů a adaptérů pro doplnění powermeteru/ zdroje světla, pro OM3 vlákna a konektory SC, LC, ST a FC sada obsahuje duplexní patchordy po 1ks (=2ks simplexu) - SC/ST, SC/LC a SC/FC dále adapté...

Výrobce

JOINWIT

316.00 Kč 

bez DPH

382.36 Kč 

s DPH

 

sestava

Kód

JW-SM-PC-SET

Sada patchordů a adaptérů pro doplnění powermeteru/ zdroje světla, pro SM vlákna a konektory SC, LC, ST a FC (PC broušení) sada obsahuje duplexní patchordy po 1ks (=2ks simplexu) - SC/ST, SC/LC a SC/F...

Výrobce

JOINWIT

317.10 Kč 

bez DPH

383.69 Kč 

s DPH

 

sestava

Kód

ONAO-OPTICAL-TALK-SET

Talk-set pro hlasovou komunikaci přes optické vlákna, 1310/1550nm, až 80km, 2x jednotka + 2x head set...

Výrobce

JOINWIT

27 190.00 Kč 

bez DPH

32 899.90 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAVFL-VFF5

VFL VFF5 - IDEAL (USA), emitor viditelného červeného světla (650nm), výkon 1mW, přepínatelný mód svícení a blikání, pro 2,5mm ferule - kompatibilita s SC, FC a ST konektory, vhodný pro SM i MM, pro be...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

5 856.00 Kč 

bez DPH

7 085.76 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...