Jednoduché optické

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
21 produktů
2 stránky
 
 
Kód

POW-METER-BT-7WL

Optický powermeter mini provedení,bluetooth + USB,displej 2,1inch,univerz. 2,5mm konektor,7x W/L - 850,980,1300,1310,1490,1550 a 1625nm,vestav. baterie,paměť pro 100výsledků lze připojit přes USB k P...

Výrobce

THE FIBERS

9 270.00 Kč 

bez DPH

11 216.70 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3205A

Balení obsahuje: power meter, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a pouzdro....

Výrobce

JOINWIT

3 105.00 Kč 

bez DPH

3 757.05 Kč 

s DPH

 
Kód

LASER-SOURCE-BT-1310-1550-SM

Optický zdroj mini, bluetooth + USB,displej 2,1inch, univerz. 2,5mm konektor, 1310 a 1550nm (singlemode), vestavěná baterie lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHO...

Výrobce

THE FIBERS

10 540.00 Kč 

bez DPH

12 753.40 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3110-1310

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

3 613.00 Kč 

bez DPH

4 371.73 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3110-1550

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

3 613.00 Kč 

bez DPH

4 371.73 Kč 

s DPH

 
Kód

LASER-SOURCE-BT-850-1300-MM

Optický zdroj mini, bluetooth + USB,displej 2,1inch, univerz. 2,5mm konektor, 850 a 1300nm (multi-mode), vestavěná baterie lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHON...

Výrobce

THE FIBERS

10 540.00 Kč 

bez DPH

12 753.40 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3208A

Balení obsahuje: power meter, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení, vyměnitelné konektory SC, ST, FC 2,5mm...

Výrobce

JOINWIT

1 910.00 Kč 

bez DPH

2 311.10 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3223A

Optický power meter s integrovaným VFL (850,1300,1310,1490,1550,1625nm), měřící rozsah -70 až 3dBm...

Výrobce

JOINWIT

3 670.00 Kč 

bez DPH

4 440.70 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3216A

Balení obsahuje: power meter, 3x 1.5V baterie, napájecí zdroj, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

5 589.00 Kč 

bez DPH

6 762.69 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3109-1310/1550

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

4 065.00 Kč 

bez DPH

4 918.65 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3109-850/1300

Balení obsahuje: optický zdroj, ochranné gumové pouzdro, 3x 1.5V baterie, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

5 420.00 Kč 

bez DPH

6 558.20 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3109-850/1300/1310/1550

Optický zdroj JW3109 poskytuje 1 až 4 vlnové délky s cílem splnit specifické požadavky uživatelů - 1310/1550nm pro Singlemode a/nebo 850/1300nm pro Multimode. Spolu s optickým power meterem JW3208 tvo...

Výrobce

JOINWIT

9 033.00 Kč 

bez DPH

10 929.93 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW3116-1310/1550

Balení obsahuje: optický zdroj, 3x 1.5V baterie, napájecí zdroj, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení...

Výrobce

JOINWIT

7 113.00 Kč 

bez DPH

8 606.73 Kč 

s DPH

 
Kód

JW3116-850/1300/1310/1550

Optický zdroj JW3116 je ruční nastavitelný zdroj navržený pro měření při výstavbě a údržbě optických sítí....

Výrobce

JOINWIT

13 310.00 Kč 

bez DPH

16 105.10 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JW-OM3-SET

Sada patchordů a adaptérů pro doplnění powermeteru/ zdroje světla, pro OM3 vlákna a konektory SC, LC, ST a FC sada obsahuje duplexní patchordy po 1ks (=2ks simplexu) - SC/ST, SC/LC a SC/FC dále adapté...

Výrobce

JOINWIT

316.00 Kč 

bez DPH

382.36 Kč 

s DPH

 

sestava

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...