Příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
12 produktů
1 stránka
 
 
Kód

150059

Remotes Half Kit - Set of five active remotes #2 to #6 incl 6 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 597.00 Kč 

bez DPH

5 562.37 Kč 

s DPH

 
Kód

150050

Set of eleven active remotes #2 to #12 incl 12 cables for LanXPLORER, NaviTEK NT and SignalTEK CT/NT...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

8 974.00 Kč 

bez DPH

10 858.54 Kč 

s DPH

 
Kód

150054

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

936.00 Kč 

bez DPH

1 132.56 Kč 

s DPH

 
Kód

151053

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 844.00 Kč 

bez DPH

2 231.24 Kč 

s DPH

 
Kód

150053

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

826.00 Kč 

bez DPH

999.46 Kč 

s DPH

 
Kód

150061

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

2 078.00 Kč 

bez DPH

2 514.38 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKSX1

GbE fibre kit SX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multi-mode cables and SC/SC duplex adaptor ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 518.00 Kč 

bez DPH

5 466.78 Kč 

s DPH

 
Kód

R151058

2 x RJ45 to M12 D coded 1m adapter cable - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 824.00 Kč 

bez DPH

2 207.04 Kč 

s DPH

 
Kód

R151059

2 x RJ45 to M12 X coded 1m adapter cable - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

2 806.00 Kč 

bez DPH

3 395.26 Kč 

s DPH

 
Kód

R151060

1 x 100Base-Fx SFP housing Media Converter - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

3 367.00 Kč 

bez DPH

4 074.07 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKZX3

GbE fibre kit ZX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

14 530.00 Kč 

bez DPH

17 581.30 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKLX2

GbE fibre kit LX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1310nm SFP Small Form factor Pluggable) LX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

5 528.00 Kč 

bez DPH

6 688.88 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...