Příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
11 produktů
1 stránka
 
 
Kód

150059

Remotes Half Kit - Set of five active remotes #2 to #6 incl 6 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 199.00 Kč 

bez DPH

5 080.79 Kč 

s DPH

 
Kód

150050

Set of eleven active remotes #2 to #12 incl 12 cables for LanXPLORER, NaviTEK NT and SignalTEK CT/NT...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

8 197.00 Kč 

bez DPH

9 918.37 Kč 

s DPH

 
Kód

150054

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

855.00 Kč 

bez DPH

1 034.55 Kč 

s DPH

 
Kód

151053

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 643.00 Kč 

bez DPH

1 988.03 Kč 

s DPH

 
Kód

151051

Napájecí a síťový adaptér110/220V AC na 12V DC 2.5A s UK, Euro a US zástrčkou Napájecí adaptér pro SignalTEK II, NaviTEK II, LanXPLORER....

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

490.00 Kč 

bez DPH

592.90 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKSX1

GbE fibre kit SX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multi-mode cables and SC/SC duplex adaptor ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 048.00 Kč 

bez DPH

4 898.08 Kč 

s DPH

 
Kód

R151058

2 x RJ45 to M12 D coded 1m adapter cable - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 594.00 Kč 

bez DPH

1 928.74 Kč 

s DPH

 
Kód

R151059

2 x RJ45 to M12 X coded 1m adapter cable - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

2 452.00 Kč 

bez DPH

2 966.92 Kč 

s DPH

 
Kód

R151060

1 x 100Base-Fx SFP housing Media Converter - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

2 942.00 Kč 

bez DPH

3 559.82 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKZX3

GbE fibre kit ZX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

14 940.00 Kč 

bez DPH

18 077.40 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKLX2

GbE fibre kit LX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1310nm SFP Small Form factor Pluggable) LX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

5 573.00 Kč 

bez DPH

6 743.33 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...