Příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
6 produktů
1 stránka
 
 
Kód

150059

Remotes Half Kit - Set of five active remotes #2 to #6 incl 6 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 303.00 Kč 

bez DPH

5 206.63 Kč 

s DPH

 
Kód

150050

Set of eleven active remotes #2 to #12 incl 12 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

8 399.00 Kč 

bez DPH

10 162.79 Kč 

s DPH

 
Kód

150054

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

876.00 Kč 

bez DPH

1 059.96 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKSX1

GbE fibre kit SX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multi-mode cables and SC/SC duplex adaptor ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 148.00 Kč 

bez DPH

5 019.08 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKZX3

GbE fibre kit ZX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

15 300.00 Kč 

bez DPH

18 513.00 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKLX2

GbE fibre kit LX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1310nm SFP Small Form factor Pluggable) LX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

5 710.00 Kč 

bez DPH

6 909.10 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...