Příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
12 produktů
1 stránka
 
 
Kód

150059

Remotes Half Kit - Set of five active remotes #2 to #6 incl 6 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 737.00 Kč 

bez DPH

5 731.77 Kč 

s DPH

 
Kód

150050

Set of eleven active remotes #2 to #12 incl 12 cables for LanXPLORER, NaviTEK NT and SignalTEK CT/NT...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

9 247.00 Kč 

bez DPH

11 188.87 Kč 

s DPH

 
Kód

150054

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

964.00 Kč 

bez DPH

1 166.44 Kč 

s DPH

 
Kód

151053

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 901.00 Kč 

bez DPH

2 300.21 Kč 

s DPH

 
Kód

150053

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

851.00 Kč 

bez DPH

1 029.71 Kč 

s DPH

 
Kód

150061

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

2 142.00 Kč 

bez DPH

2 591.82 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKSX1

GbE fibre kit SX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multi-mode cables and SC/SC duplex adaptor ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 656.00 Kč 

bez DPH

5 633.76 Kč 

s DPH

 
Kód

R151058

2 x RJ45 to M12 D coded 1m adapter cable - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 880.00 Kč 

bez DPH

2 274.80 Kč 

s DPH

 
Kód

R151059

2 x RJ45 to M12 X coded 1m adapter cable - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

2 892.00 Kč 

bez DPH

3 499.32 Kč 

s DPH

 
Kód

R151060

1 x 100Base-Fx SFP housing Media Converter - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

3 470.00 Kč 

bez DPH

4 198.70 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKZX3

GbE fibre kit ZX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

14 980.00 Kč 

bez DPH

18 125.80 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKLX2

GbE fibre kit LX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 1310nm SFP Small Form factor Pluggable) LX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

5 697.00 Kč 

bez DPH

6 893.37 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...