Kvalifikační

Další podkategorie Kvalifikační

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
19 produktů
2 stránky
 
 
Kód

R151005

NaviTEK NT PLUS - nová verze verifikačního testeru metalického vedení s podporou testování Ethernetu s dotykovým displejem Specifikace: Wiremap včetně délky kabelu Rozblikání portu Tónový generátor P...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

24 190.00 Kč 

bez DPH

29 269.90 Kč 

s DPH

 
Kód

R151006

NaviTEK NT PRO - nová verze verifikačního testerumetalického vedení s podporou testování Ethernetu s dotykovým displejem Specifikace: Wiremap včetně délky kabelu Rozblikání portu Tónový generátor Pin...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

30 710.00 Kč 

bez DPH

37 159.10 Kč 

s DPH

 
Kód

R151010

NaviTEK IE je tester pro zprovoznění, preventivní údržbu a řešení problémů v sítích PROFINET Industrial Ethernet a standardních sítí Ethernet IP. NaviTEK IE, navržený pro zjednodušení procesu, identi...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

48 960.00 Kč 

bez DPH

59 241.60 Kč 

s DPH

 
Kód

R156006

Signaltek CT - kvalifikační tester metalického vedení pro kontrolu přenosové rychlosti podle standardu IEEE 802.3ab (Gigabit ethernet standard) - nyní s dotykovým displejem Specifikace: performance t...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

43 290.00 Kč 

bez DPH

52 380.90 Kč 

s DPH

 
Kód

R156005

Kvalifikační tester SignalTEK NT (network transmission tester) pro ověření přenosových vlastností metalických a optických sítí - nyní s dotykovým displejem. Specifikace: 1x metalický port RJ-45 a 1x...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

54 220.00 Kč 

bez DPH

65 606.20 Kč 

s DPH

 
Kód

R153001

Navitek NT - verifikační tester metalického vedení s podporou testování Ethernetu...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

16 940.00 Kč 

bez DPH

20 497.40 Kč 

s DPH

 
Kód

R152001

UniPRO MGig1 Solo GbE transmission tester with single copper port Gigabit Ethernet transmission tester with single Copper Port. Includes 1 x NiMH Battery, 2 x Patch Cables - 30cm Cat5eSTP, 1 x PSU wi...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

50 400.00 Kč 

bez DPH

60 984.00 Kč 

s DPH

 
Kód

150059

Remotes Half Kit - Set of five active remotes #2 to #6 incl 6 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 692.00 Kč 

bez DPH

5 677.32 Kč 

s DPH

 
Kód

150050

Set of eleven active remotes #2 to #12 incl 12 cables for LanXPLORER, NaviTEK NT and SignalTEK CT/NT...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

9 158.00 Kč 

bez DPH

11 081.18 Kč 

s DPH

 
Kód

150054

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

955.00 Kč 

bez DPH

1 155.55 Kč 

s DPH

 
Kód

151053

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 882.00 Kč 

bez DPH

2 277.22 Kč 

s DPH

 
Kód

150053

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

843.00 Kč 

bez DPH

1 020.03 Kč 

s DPH

 
Kód

150061

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

2 121.00 Kč 

bez DPH

2 566.41 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKSX1

GbE fibre kit SX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multi-mode cables and SC/SC duplex adaptor ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 611.00 Kč 

bez DPH

5 579.31 Kč 

s DPH

 
Kód

R151058

2 x RJ45 to M12 D coded 1m adapter cable - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 862.00 Kč 

bez DPH

2 253.02 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...