Kvalifikační

Další podkategorie Kvalifikační

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
19 produktů
2 stránky
 
 
Kód

R151005

NaviTEK NT PLUS - nová verze verifikačního testeru metalického vedení s podporou testování Ethernetu s dotykovým displejem Specifikace: Wiremap včetně délky kabelu Rozblikání portu Tónový generátor P...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

21 250.00 Kč 

bez DPH

25 712.50 Kč 

s DPH

 
Kód

R151006

NaviTEK NT PRO - nová verze verifikačního testerumetalického vedení s podporou testování Ethernetu s dotykovým displejem Specifikace: Wiremap včetně délky kabelu Rozblikání portu Tónový generátor Pin...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

26 960.00 Kč 

bez DPH

32 621.60 Kč 

s DPH

 
Kód

R151010

NaviTEK IE je tester pro zprovoznění, preventivní údržbu a řešení problémů v sítích PROFINET Industrial Ethernet a standardních sítí Ethernet IP. NaviTEK IE, navržený pro zjednodušení procesu, identi...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

45 140.00 Kč 

bez DPH

54 619.40 Kč 

s DPH

 
Kód

R156006

Signaltek CT - kvalifikační tester metalického vedení pro kontrolu přenosové rychlosti podle standardu IEEE 802.3ab (Gigabit ethernet standard) - nyní s dotykovým displejem Specifikace: performance t...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

39 910.00 Kč 

bez DPH

48 291.10 Kč 

s DPH

 
Kód

R156005

Kvalifikační tester SignalTEK NT (network transmission tester) pro ověření přenosových vlastností metalických a optických sítí - nyní s dotykovým displejem. Balení obsahuje: 1 x display unit, 1 x rem...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

49 990.00 Kč 

bez DPH

60 487.90 Kč 

s DPH

 
Kód

R153001

Navitek NT - verifikační tester metalického vedení s podporou testování Ethernetu...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

14 580.00 Kč 

bez DPH

17 641.80 Kč 

s DPH

 
Kód

R152001

UniPRO MGig1 Solo GbE transmission tester with single copper port Gigabit Ethernet transmission tester with single Copper Port. Includes 1 x NiMH Battery, 2 x Patch Cables - 30cm Cat5eSTP, 1 x PSU wi...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

52 280.00 Kč 

bez DPH

63 258.80 Kč 

s DPH

 
Kód

R154000

UniPRO SEL1 GbE loopback device with single copper and optical ports Gigabit Ethernet Loop-back device with single Copper and Optical Ports. Includes 1 x NiMH Battery, 2 x Patch Cables - 30cm Cat5eS...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

26 050.00 Kč 

bez DPH

31 520.50 Kč 

s DPH

 
Kód

150059

Remotes Half Kit - Set of five active remotes #2 to #6 incl 6 cables for LanXPLORER, NaviTEK II and SignalTEK II...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 199.00 Kč 

bez DPH

5 080.79 Kč 

s DPH

 
Kód

150050

Set of eleven active remotes #2 to #12 incl 12 cables for LanXPLORER, NaviTEK NT and SignalTEK CT/NT...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

8 197.00 Kč 

bez DPH

9 918.37 Kč 

s DPH

 
Kód

150054

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

855.00 Kč 

bez DPH

1 034.55 Kč 

s DPH

 
Kód

151053

...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 643.00 Kč 

bez DPH

1 988.03 Kč 

s DPH

 
Kód

151051

Napájecí a síťový adaptér110/220V AC na 12V DC 2.5A s UK, Euro a US zástrčkou Napájecí adaptér pro SignalTEK II, NaviTEK II, LanXPLORER....

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

490.00 Kč 

bez DPH

592.90 Kč 

s DPH

 
Kód

MGKSX1

GbE fibre kit SX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK Balení zahrnuje: 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multi-mode cables and SC/SC duplex adaptor ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

4 048.00 Kč 

bez DPH

4 898.08 Kč 

s DPH

 
Kód

R151058

2 x RJ45 to M12 D coded 1m adapter cable - příslušenství k testeru NaviTEK IE...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

1 594.00 Kč 

bez DPH

1 928.74 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...