předřadná vlákna

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
32 produktů
3 stránky
 
 
Kód

OPRED-200-OTDR-OM3-SC/LC-FUTUR

Vlákno předřadné multimode OM3 200m, konektory/ šlahouny 2m SC/PC a LC/PC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 908.00 Kč 

bez DPH

9 568.68 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-1000-OTDR-SM-FC/PC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 1000m, konektory/ šlahouny 1m FC/PC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

8 787.00 Kč 

bez DPH

10 632.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-1000-OTDR-SM-LC/PC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 1000m, konektory/ šlahouny 1m LC/PC), v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

8 787.00 Kč 

bez DPH

10 632.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-1000-OTDR-SM-SC/PC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 1000m, konektory/ šlahouny 1m SC/PC), v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

8 787.00 Kč 

bez DPH

10 632.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-200-OTDR-SM-SA/FA-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 200m, konektory/ šlahouny 1m SC/APC a FC/APC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 908.00 Kč 

bez DPH

9 568.68 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-200-OTDR-SM-SA/SA-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 200m, konektory/ šlahouny 1m SC/APC a SC/APC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 908.00 Kč 

bez DPH

9 568.68 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-200-OTDR-SM-SC/PC

Vlákno předřadné singlemode 200m, konektory/ šlahouny 2m SC/PC, v plastovém kufru...

Výrobce

NETOPTIC

5 261.00 Kč 

bez DPH

6 365.81 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-300-OTDR-SM-LC/SC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 300m, konektory/ šlahouny 1m LC/PC a SC/PC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

8 128.00 Kč 

bez DPH

9 834.88 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-300-OTDR-SM-E2/A-E2/A

Vlákno předřadné singlemode 300m, konektory E2000/APC (Huber Suhner), v plastovém kufru...

Výrobce

NETOPTIC

5 829.00 Kč 

bez DPH

7 053.09 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-300-OTDR-SM-SC/PC

Vlákno předřadné singlemode 300m, konektory/ šlahouny 2m SC/PC, v plastovém kufru...

Výrobce

NETOPTIC

5 754.00 Kč 

bez DPH

6 962.34 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-300-OTDR-SM-SC/PC-SC/APC

Vlákno předřadné singlemode 300m, konektory/ šlahouny 2m (1x SC/PC a 1x SC/APC), v plastovém kufru...

Výrobce

NETOPTIC

5 820.00 Kč 

bez DPH

7 042.20 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-500-OTDR-SM-E2A/E2A-FUTU

Vlákno předřadné singlemode 500m, konektory/ šlahouny 1m E2000/APC a E2000/APC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

8 787.00 Kč 

bez DPH

10 632.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-500-OTDR-SM-E2A/FC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 500m, konektory/ šlahouny 1m E2000/APC a FC/PC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

8 787.00 Kč 

bez DPH

10 632.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-500-OTDR-SM-E2A/SA-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 500m, konektory/ šlahouny 1m E2000/APC a SC/APC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

8 787.00 Kč 

bez DPH

10 632.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-500-OTDR-SM-FC/PC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 500m, konektory/ šlahouny 1m FC/PC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 469.00 Kč 

bez DPH

9 037.49 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...