OTDR

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
44 produktů
3 stránky
 
 
Kód

JW3302F

Ruční OTDR pro měření SM opt. spojů (1310/1550 nm),...

Výrobce

JOINWIT

37 290.00 Kč 

bez DPH

45 123.93 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OPRED-500-OTDR-SM-SC/PC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 500m, konektory/ šlahouny 1m SC/PC), v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 069.00 Kč 

bez DPH

8 553.61 Kč 

s DPH

 
Kód

R240-QIP

Mini OTDR na měření SM/MM (850/1300/1310/1550) Specifikace: vlnové délky 850/1300/1310/1550 nm dynamický rozsah 29/30 MM, 38/37 SM [dB] mrtvá zóna 1m událost, 5m útlum rozlišení 6 cm - 16m nejistota ...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

91 490.00 Kč 

bez DPH

110 704.23 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

R230000

OTDR II – Quad OTDR s IOLM, ICERT (certifikace dle imezinárodních standardů), Specifikace: iOLM (inteligent Optical Link Mapper) Displej: 178 mm venkovní dotykový displej, 800 x 480 TFT Rozhraní:2...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

273 230.00 Kč 

bez DPH

330 611.33 Kč 

s DPH

 
Kód

FX5000-QU

FiberXpert OTDR 5000 - OTDR pro měření MM a SM sítí OTDR je navrženo pro měření, dokumentování a vyhledávání problémů v optických sítích. FiberXpert OTDR nabízí vysoké rozlišení spolu s j...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

229 340.00 Kč 

bez DPH

277 502.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-200-OTDR-OM3-SC/LC-FUTUR

Vlákno předřadné multimode OM3 200m, konektory/ šlahouny 2m SC/PC a LC/PC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

9 291.00 Kč 

bez DPH

11 242.23 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-200-OTDR-OM3-LC/LC-FUTUR

Vlákno předřadné multimode OM3 200m, konektory/ šlahouny 2m LC/PC a LC/PC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

9 291.00 Kč 

bez DPH

11 242.23 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-1000-OTDR-SM-FC/PC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 1000m, konektory/ šlahouny 1m FC/PC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 525.00 Kč 

bez DPH

9 105.37 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-1000-OTDR-SM-LC/PC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 1000m, konektory/ šlahouny 1m LC/PC), v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 525.00 Kč 

bez DPH

9 105.37 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-1000-OTDR-SM-SC/PC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 1000m, konektory/ šlahouny 1m SC/PC), v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 525.00 Kč 

bez DPH

9 105.37 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-200-OTDR-SM-SA/FA-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 200m, konektory/ šlahouny 1m SC/APC a FC/APC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 601.00 Kč 

bez DPH

9 197.33 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-200-OTDR-SM-SA/SA-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 200m, konektory/ šlahouny 1m SC/APC a SC/APC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 601.00 Kč 

bez DPH

9 197.33 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-200-OTDR-SM-LC/SC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 200m, konektory/ šlahouny 1m LC/PC a SC/PC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 179.00 Kč 

bez DPH

8 686.71 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-200-OTDR-SM-SC/SC-FUTUR

Vlákno předřadné singlemode 200m, konektory/ šlahouny 1m SC/PC a SC/PC, v kovovém kompaktním boxu...

Výrobce

FUTURA

7 179.00 Kč 

bez DPH

8 686.71 Kč 

s DPH

 
Kód

OPRED-200-OTDR-SM-SC/PC

Vlákno předřadné singlemode 200m, konektory/ šlahouny 2m SC/PC, v plastovém kufru...

Výrobce

NETOPTIC

6 165.00 Kč 

bez DPH

7 459.77 Kč 

s DPH