THE FIBERS

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
35 produktů
3 stránky
 
 
Kód

ONAV-FTS-900

Odholovač optických vláken tepelný ruční, pro vlákna 900µm...

Výrobce

THE FIBERS

17 960.00 Kč 

bez DPH

21 731.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAV-FTS-RF

Odholovač optických vláken tepelný ruční, univerzální pro ribbon až 12 vláken...

Výrobce

THE FIBERS

19 760.00 Kč 

bez DPH

23 909.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAV-FTS-250

Odholovač optických vláken tepelný ruční, univerzální pro vlákna 250µm...

Výrobce

THE FIBERS

17 960.00 Kč 

bez DPH

21 731.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAV-MS-01

Odholovač optických vláken mechanický ruční plastový, pro přípravu splice-on konektorů (vhodné pro svářečky F3 a S3, ty nejsou vybavené tepelným odholovačem vláken - ten je jinak nutný pro preparaci s...

Výrobce

ILSINTECH

1 078.00 Kč 

bez DPH

1 304.38 Kč 

s DPH

 
Kód

OKMG-FIC-LU-S-02

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, LC, OS1 9/125 singlemode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního pří...

Výrobce

THE FIBERS

267.00 Kč 

bez DPH

323.07 Kč 

s DPH

 
Kód

OKMG-FIC-LU-S-2mm

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d2mm, včetně instalačního přípravku...

Výrobce

THE FIBERS

286.00 Kč 

bez DPH

346.06 Kč 

s DPH

 
Kód

OKMG-FIC-LU-S-3mm

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně instalačního přípravku...

Výrobce

THE FIBERS

286.00 Kč 

bez DPH

346.06 Kč 

s DPH

 
Kód

OKMG-FIC-SU-S-3mm

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, SC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně instalačního přípravku...

Výrobce

THE FIBERS

145.00 Kč 

bez DPH

175.45 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAC-HUX-1,25mm

Přípravek na čištění ferulí konektorů optických pigtailů, pigtaily se čistí bez nutnosti demontáže vany a pigtailů - nasazuje se zvenku do optické spojky v čele optické vany, životnost 500 konektorů, ...

Výrobce

THE FIBERS

1 181.00 Kč 

bez DPH

1 429.01 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ONAI-SCOPLEANER

Inspekční mikroskop s integrovanou čističkou ferulí Scopleaner, přenosný, vhodný ke kontrole a čištění velkého množství konektorů , čistí pomocí běžně dostupného roztoku od firmy 3M , 3 kroky - inspek...

Výrobce

THE FIBERS

157 830.00 Kč 

bez DPH

190 974.30 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAC-REEL-CLEAN500

Přípravek na čištění ferulí konektorů optických patchcordů ReelClean500, pro 500x očištění, vyměnitelná náplň...

Výrobce

THE FIBERS

1 240.00 Kč 

bez DPH

1 500.40 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAC-REEL-CLEAN-REPLACEMENT

Vyměnitelná náplň pro Reel Clean500, 500 kapesníčků...

Výrobce

THE FIBERS

634.00 Kč 

bez DPH

767.14 Kč 

s DPH

 
Kód

OKMG-FIC-SU-M-02

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, SC, OM2 50/125 multimode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního pří...

Výrobce

THE FIBERS

180.00 Kč 

bez DPH

217.80 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

Kód

ONAI-WIFI-SCOPE-TIP-FEM_SC_APC

redukce/ konektorový nástavec pro WIFI SCOPE, pro samičky SC/APC...

Výrobce

THE FIBERS

2 126.00 Kč 

bez DPH

2 572.46 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAI-WIFI-SCOPE

Inspekční mikroskop pro optické ferule, WIFI pro bezdrátový přenos obrazu na telefon/ tablet/ PC, včetně vyhodnocovacího software dle IEC 61300-3-35 (pouze na PC), vestavěná baterie, 2,5mm i 1,25mm re...

Výrobce

THE FIBERS

25 100.00 Kč 

bez DPH

30 371.00 Kč 

s DPH

Promo akce

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...