Totální výprodej optiky

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
179 produktů
12 stránek
 
 
Kód

008-MM50LT-AROD-PE-64-LS

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,4mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 8 vl. MM 50/125 (OM2), povolený r oh...

Výrobce

LS CABLE

15.00 Kč 

bez DPH

18.15 Kč 

s DPH

Výprodej

varianty

Kód

OPA-50-LC/LC-20D-ZX

Patchcord multimode OM2 50/125, LC-LC, 20m, LSOH oranžový duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

247.00 Kč 

bez DPH

298.87 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OPA-50-LC/LC-32D-ZX

Patchcord multimode OM2 50/125, LC-LC, 32m, LSOH oranžový duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

337.00 Kč 

bez DPH

407.77 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OPA-50-LC/LC-9D-ZX

Patchcord multimode OM2 50/125, LC-LC, 9m, LSOH oranžový duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -25dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

164.00 Kč 

bez DPH

198.44 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM4-LC/LC-15D-ZX

Patchcord multimode OM4 50/125, LC-LC, 15m, LSOH barva aqua duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

415.00 Kč 

bez DPH

502.15 Kč 

s DPH

 
Kód

M4655A

...

Výrobce

ACOME

9.00 Kč 

bez DPH

10.89 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OPA-9-LCA/SC-20S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 20m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

395.00 Kč 

bez DPH

477.95 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LCA/SC-25S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 25m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

465.00 Kč 

bez DPH

562.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LCA/SC-30S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 30m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

532.00 Kč 

bez DPH

643.72 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LCA/SC-35S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 35m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

602.00 Kč 

bez DPH

728.42 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SC-1S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, SC/APC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

139.00 Kč 

bez DPH

168.19 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SC/SC-1S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, SC/PC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

123.00 Kč 

bez DPH

148.83 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LC/SC-1S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

136.00 Kč 

bez DPH

164.56 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LC/SC-0,25S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-SC/PC, 0.25m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

136.00 Kč 

bez DPH

164.56 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LC/SC-0,5S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-SC/PC, 0.5m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

122.00 Kč 

bez DPH

147.62 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...