Totální výprodej optiky

 


 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

2144

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

161

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kabel optický armovaný skelnými vlákny ANTIRODENT ARMED, 08 vláken MM 50/125 (OM2), CLT, MDPE, 6,4mm, 500N

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,4mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 8 vl. MM 50/125 (OM2), povolený r ohybu 125mm

detail porovnat
     

20.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM2 50/125, LC-LC, 20m, LSOH oranžový dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

Patchcord multimode OM2 50/125, LC-LC, 20m, LSOH oranžový duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat

 Výprodej 

   

221.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM2 50/125, LC-LC, 32m, LSOH oranžový dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

Patchcord multimode OM2 50/125, LC-LC, 32m, LSOH oranžový duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat

 Výprodej 

   

302.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM2 50/125, LC-LC, 9m, LSOH oranžový dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -35dB, OEM ZCOMAX

Patchcord multimode OM2 50/125, LC-LC, 9m, LSOH oranžový duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -25dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat

 Výprodej 

   

147.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, LC-LC, 15m, LSOH barva aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

Patchcord multimode OM4 50/125, LC-LC, 15m, LSOH barva aqua duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat

 Výprodej 

   

372.00
Kč  bez DPH
 
Kabel optický armovaný skelnými vlákny ANTIRODENT ARMED INDOOR, 08 vláken MM OM3, CLT, LSFROH, 5,2mm, 1000N, smotek 83m

ANTIRODENT LSFROH CLT, optický kabel vnitřní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý LSFROH, d5,2mm, pev. v tahu 1000N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 8 vl. MM OM3, povolený r ohybu 105mm, smotek 83m

detail porovnat

 Výprodej 

   

24.80
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125 657A2, LC/PC-SC/PC, 2m, LSOH armovaný 1x 3mm, I/L 0,25dB, R/L -50dB (G2+), FOCI TAIWAN

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-SC/PC, 2m, LSOH armovaný simplex 1x 3mm, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, FOCI TAIWAN

detail porovnat

 Doprodej 

   

269.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, FC/PC-FC/PC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), konektory TYCO (AM

Patchcord singlemode OS1 9/125, FC/PC-FC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -50dB, konektory TYCO (AMP)

detail porovnat

 Doprodej 

   

806.00
Kč  bez DPH
 
QSFP/SFP+ 5x female modul/ aktivní adaptér, včetně 1m QSFP kabelu. možnost uložit do 19" šasi, Cisco komp.

QSFP/SFP+ 5x female modul/ adaptér, včetně 3m QSFP kabelu. možnost uložit do 19" šasi, Cisco komp.

detail porovnat

 Výprodej 

   

9 667.00
Kč  bez DPH
 
Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 08 svarů, čelo 08x SC, 2x vstup 5-15mm + 8x3mm, IP54, plast, se zámkem, kompl.

Venkovní optický celoplastový nástěnný rozvaděč/box, krytí IP 54, lze uchytit na zeď či sloup, vstupy - 2x PG průchodka PG 13,5, 8x 2-3,5mm zaslepený vstup pro drop kabely/ patchcordy, včetně opt. kaz. produkt je nahrazen/ inovován - ORNO-MDU-208_v2

detail porovnat

 Doprodej 

   

381.00
Kč  bez DPH
 
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1550nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp.

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní

detail porovnat

 Doprodej 

   

685.00
Kč  bez DPH
 
Spojka mikrotrubiček přímá průhledná, WB ACTIVE,vodotěsně utěšňující průchozí mikrokabel utažením, pro vnější průměr trubičky 12mm

Spojka mikrotrubiček přímá průhledná, WaterBlock ACTIVE, vodotěsně utěšňující průchozí mikrokabel utažením, pro vnějš Zvlášť lze doobědnat dvě pojistky proti vytržení.

detail porovnat

 Promo akce 

   

97.00
Kč  bez DPH
 
Spojka optická kabelová odklopná DROP CABLE EXTENDER, IP54, spojí dva DROP kabely 3mm (pouze 1 vlákno), včetně 2ks QA konektorů

DROP CABLE EXTENDER, IP54 spojka pro prodloužení/ spojení dvou DROP kabelů 3mm (pouze 1 vlákno), včetně potřebných 2ks QA konektoru (SC/PC) a simplexní spojky SC singlemode (modrá)

detail porovnat

 Doprodej 

   

199.00
Kč  bez DPH
 
XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, SM, 40km, EML, 1610nm, LC duplex, PB 14dB, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1610nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

detail porovnat

 Výprodej 

   

6 191.00
Kč  bez DPH
 
Konektor optický mechanický gelový UNICAM, SC, OM3 50/125 multimode, pro vlákna 900µm, vyžaduje speciální přípravek

R&M (CORNING UNICAM) optický gelový konektor pro mechanické zapojení, SC, OM3 LO-50/125 multimode, pro vlákna 900µm !!!!při koupi zapůjčíme konektorovačku zdarma!!!!

detail porovnat

 Výprodej 

   

99.00
Kč  bez DPH
 
Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou na jedné straně (odklápí se dovnitř adaptéru) ,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru, zelená (APC)

detail porovnat

 Doprodej 

   

29.00
Kč  bez DPH
 
Gateway pro FTTB, 1xWAN, 4xLAN, WiFi 802.11n, 1xUSB

• 1 Gigabit WAN port RJ45 • Integrovaný 4-portový Gigabit Ethernet switch • WLAN 802.11n • IP Routing, PPP, NAT, firewall, DHCPserver/relay/klient • Konfigurace a správa přes CLI, Web/HTTP, SNMP nebo TR-069/TR-104 • Upgrade firmware pomocí HTTP nebo

detail porovnat

 Výprodej 

   

499.00
Kč  bez DPH
 
XFP CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, SM, 10km, DFB, 1610nm, LC duplex, PB 10dB, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní

XFP CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, DFB, 1610nm LC Duplex, PB 10dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

detail porovnat

 Výprodej 

   

2 064.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

161

položek

9

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.