0
Košík je prázdny
0

    Totální výprodej optiky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhl.

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
    157 produktů
    11 stránek
     
     
    Kód

    008-OM3LT-AROD-LFH-52-ZX-s83m

    ANTIRODENT LSFROH CLT, optický kabel vnitřní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý LSFROH, d5,2mm, pev. v tahu 1000N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 8 vl. MM OM3, povolený r ohy...

    Výrobce

    ZCOMAX

    24.70 Kč 

    bez DPH

    29.89 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    Kód

    008-MM50LT-AROD-PE-64-LS

    ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,4mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 8 vl. MM 50/125 (OM2), povolený r oh...

    Výrobce

    LS CABLE

    20.30 Kč 

    bez DPH

    24.56 Kč 

    s DPH

     

    varianty

    Kód

    OPA-50-LC/LC-20D-ZX

    Patchcord multimode OM2 50/125, LC-LC, 20m, LSOH oranžový duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    224.00 Kč 

    bez DPH

    271.04 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    Kód

    OPA-50-LC/LC-32D-ZX

    Patchcord multimode OM2 50/125, LC-LC, 32m, LSOH oranžový duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    306.00 Kč 

    bez DPH

    370.26 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    Kód

    OPA-OM4-LC/LC-15D-ZX

    Patchcord multimode OM4 50/125, LC-LC, 15m, LSOH barva aqua duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    377.00 Kč 

    bez DPH

    456.17 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-50-LC/LC-9D-ZX

    Patchcord multimode OM2 50/125, LC-LC, 9m, LSOH oranžový duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -25dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    149.00 Kč 

    bez DPH

    180.29 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    Kód

    M4655A

    ...

    Výrobce

    ACOME

    10.00 Kč 

    bez DPH

    12.10 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    Kód

    OPA-9-LCA/SC-20S-ARM-LSZH

    Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 20m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

    Výrobce

    NOVOBIT

    333.00 Kč 

    bez DPH

    402.93 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-9-LCA/SC-25S-ARM-LSZH

    Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 25m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

    Výrobce

    NOVOBIT

    387.00 Kč 

    bez DPH

    468.27 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-9-LCA/SC-30S-ARM-LSZH

    Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 30m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

    Výrobce

    NOVOBIT

    440.00 Kč 

    bez DPH

    532.40 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-9A-SCA/SC-1S-ARM-LSZH

    Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, SC/APC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

    Výrobce

    NOVOBIT

    133.00 Kč 

    bez DPH

    160.93 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-9A-SC/SC-1S-ARM-LSZH

    Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, SC/PC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

    Výrobce

    NOVOBIT

    117.00 Kč 

    bez DPH

    141.57 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-9A-LC/SC-1S-ARM-LSZH

    Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

    Výrobce

    NOVOBIT

    130.00 Kč 

    bez DPH

    157.30 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-9-LC/SC-2S-ARM-FOC

    Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-SC/PC, 2m, LSOH armovaný simplex 1x 3mm, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, FOCI TAIWAN...

    Výrobce

    FOCI

    159.00 Kč 

    bez DPH

    192.39 Kč 

    s DPH

    Doprodej

    Kód

    OPA-9-FC/FC-1D-AMP

    Patchcord singlemode OS1 9/125, FC/PC-FC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -50dB, konektory TYCO (AMP)...

    Výrobce

    AMP

    806.00 Kč 

    bez DPH

    975.26 Kč 

    s DPH

    Doprodej

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...