TP-LINK

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
15 produktů
1 stránka
 
 
Kód

MC111CS-20

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX řady MC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ A), neřiditelný, 9V...

Výrobce

TP-LINK

591.00 Kč 

bez DPH

715.11 Kč 

s DPH

 
Kód

MC1400

14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0...

Výrobce

TP-LINK

4 696.00 Kč 

bez DPH

5 682.16 Kč 

s DPH

 
Kód

MC112CS-20

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX řady MC, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1550nm (typ B), neřiditelný, 9V...

Výrobce

TP-LINK

544.00 Kč 

bez DPH

658.24 Kč 

s DPH

 
Kód

MC100CM

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX řady MC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V...

Výrobce

TP-LINK

591.00 Kč 

bez DPH

715.11 Kč 

s DPH

 
Kód

MC110CS

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX řady MC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V...

Výrobce

TP-LINK

591.00 Kč 

bez DPH

715.11 Kč 

s DPH

 
Kód

MC110CS-USED-01

USED Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX řady MC, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný...

Výrobce

TP-LINK

644.00 Kč 

bez DPH

779.24 Kč 

s DPH

Použité zboží

Kód

MC220L

Media konvertor s SFP slotem řady MC, 1000BASE-T( RJ-45)/ 1000BASE-X SFP, neřiditelný, 9V...

Výrobce

TP-LINK

400.00 Kč 

bez DPH

484.00 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-PE104T

Přepínač PoE 100Mbps neřiditelný, 5x RJ-45, 4x s PoE dle 802.3at, 25W na port (dodávaný zdroj = 96W, 48V/2A)...

Výrobce

ZCOMAX

1 923.00 Kč 

bez DPH

2 326.83 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE

Přepínač industry DIN PoE+ neřiditelný,1x 100/1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP), 8x 100BASE-TX s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN liš...

Výrobce

ZCOMAX

6 843.00 Kč 

bez DPH

8 280.03 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-IS24GSFP-PSE

19" Přepínač průmyslový PoE+ neřid., 2x RJ-45/SFP kombo 1Gb, 4x RJ-45 10/100/1000Mbps s PoE 802.3at, 30W na port (rezerva min 120W), externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a oušek pro...

Výrobce

ZCOMAX

10 710.00 Kč 

bez DPH

12 959.10 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-S5510-10TS

Přepínač průmyslový PoE+ neřid., 2x SFP slot 1Gb + 8x RJ-45 10/100/1000Mbps s PoE 802.3af/at, 30W na port (rezerva min 72W), interní zdroj AC 100-240V, včetně AC kabelu, -20 až 60C řiditelná varianta ...

Výrobce

ZCOMAX

5 216.00 Kč 

bez DPH

6 311.36 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE-USED

Přepínač PoE neřiditelný,1x RJ-45, 1x SFP 1Gb, 8x 100Mb RJ-45 s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN lištu...

Výrobce

ZCOMAX

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Použité zboží

 
Kód

ZX-AK-PE104GT

Přepínač PoE 1Gbps neřiditelný, 5x RJ-45 (10/100/1000Mbps), 4x s PoE dle 802.3at, 25W na port (dodávaný zdroj = 96W, 48V/2A)...

Výrobce

ZCOMAX

1 576.00 Kč 

bez DPH

1 906.96 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

MC210CS

Media konvertor 1Gbps řady MC, singlemode, 15km, SC duplex, 1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V...

Výrobce

TP-LINK

730.00 Kč 

bez DPH

883.30 Kč 

s DPH

 
Kód

MC200CM

Media konvertor 1Gbps řady MC, multimode, 550m, SC duplex, 1000BASE-T/ 1000BASE-SX, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný, 9V...

Výrobce

TP-LINK

730.00 Kč 

bez DPH

883.30 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...