CFP2

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
12 produktů
1 stránka
 
 
Kód

CFP2-DWDM-TUNAACO-FTLC3321F3NL

CFP2 transceiver koherentní analogový (ACO) 100/200Gbps DWDM tunable, SM, až 2000km, DP-QPSK...

Výrobce

OEM transceivery

423 800.00 Kč 

bez DPH

512 798.00 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-DWDM-TUNAACO-FTLC3321U3NL

CFP2 transceiver koherentní analogový (ACO) 100/200Gbps DWDM tunable, CLASS 2, SM, až 2000km, DP-QPSK, DP-16QAM a další modulační formáty...

Výrobce

OEM transceivery

423 800.00 Kč 

bez DPH

512 798.00 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-DWDM-TUNADCO-SO

CFP2 transceiver koherentní digitální (DCO) 100Gbps DWDM tunable, CLASS 4, SM, 1200km+, PB 18dB, DP-QPSK...

Výrobce

SMARTOPTICS

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

 
 
Kód

CFP2-ER4-100G

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-ER4, SM,40km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C plnohodnotné ER4 provedení - 40km i bez FEC...

Výrobce

OEM transceivery

93 810.00 Kč 

bez DPH

113 510.10 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-ER4-100G-HUA

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-ER4, SM,40km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, HUAWEI kompatibilní plnohodnotné ER4 provedení - 40km i bez FEC...

Výrobce

OEM transceivery

93 810.00 Kč 

bez DPH

113 510.10 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-LR4-100G

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

30 690.00 Kč 

bez DPH

37 134.90 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-LR4-100G-CIS-ASR

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, CISCO ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

30 690.00 Kč 

bez DPH

37 134.90 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-LR4-100G-HUA

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

30 690.00 Kč 

bez DPH

37 134.90 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-LR4-100G-NOK

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, NOKIA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

30 690.00 Kč 

bez DPH

37 134.90 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-SR10-100G

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-SR10, MM,100m (150m na OM4 vlákně),( 10x10G Parallel VCSEL, 10x10G PIN), 3,3V,MPO,0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

39 380.00 Kč 

bez DPH

47 649.80 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-SR10-100G-CIS-ASR

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-SR10, MM,100m (150m na OM4 vlákně),( 10x10G Parallel VCSEL, 10x10G PIN), 3,3V,MPO,0 až 70°C, CISCO ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

39 380.00 Kč 

bez DPH

47 649.80 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-to-QSFP28-100G

CFP2 konvertor/ redukce na QSFP28, 100Gbps, redukce je problematická v kombinaci s metalickými pasivními QSFP28 kabely, QSFP28 AOC kabely v pořádku, s moduly QSFP28 opět v pořádku...

Výrobce

OEM transceivery

8 637.00 Kč 

bez DPH

10 450.77 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...