CFP

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
9 produktů
1 stránka
 
 
Kód

CFP-LR4-100G

CFP transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,SC duplex,0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

35 640.00 Kč 

bez DPH

43 124.40 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-LR4-100G-FTLC1181RDNA

CFP transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4 (103Gbps),SM,10km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,24W,LC duplex,0 až 70°C,FINISAR...

Výrobce

FINISAR

175 280.00 Kč 

bez DPH

212 088.80 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-LR4-100G-FTLC1181RDNL

CFP transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4 (103Gbps),SM,10km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,24W,LC duplex,0 až 70°C,FINISAR...

Výrobce

FINISAR

175 280.00 Kč 

bez DPH

212 088.80 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-LR4-100G-FTLC1181RDNS

CFP transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4 (103Gbps),SM,10km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,24W,SC duplex,0 až 70°C,FINISAR...

Výrobce

FINISAR

175 280.00 Kč 

bez DPH

212 088.80 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-LR4-40G-CIS

CFP transceiver 40Gbps, 40GBASE-LR4, SM,10km,(4x10G LAN WDM EML,4x10G PIN), 3,3V,SC duplex,0 až 70°C, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

23 370.00 Kč 

bez DPH

28 277.70 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-SR10-100G

CFP transceiver 100Gbps,100GBASE-SR10, MM,100m,( 10x10G Parallel VCSEL, 10x10G PIN), 3,3V,MPO,0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

37 030.00 Kč 

bez DPH

44 806.30 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-SR4-40G-FTLQ8181EBLM

CFP transceiver 40Gbps, 40GBASE-SR4 (41,2Gb),MM,100m přes OM3, 150m přes OM4, (4x10G Parallel VCSEL, 4x10G PIN), 3,3V,6W,MPO, 0 až 70°C, FINISAR...

Výrobce

FINISAR

45 760.00 Kč 

bez DPH

55 369.60 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-to-QSFP28-100G

CFP konvertor na QSFP+ 28, 100Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

19 250.00 Kč 

bez DPH

23 292.50 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-to-QSFP28-100G-ASR

CFP konvertor na QSFP+ 28, 100Gbps, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

9 750.00 Kč 

bez DPH

11 797.50 Kč 

s DPH

Výprodej

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...