400Gbps

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
9 produktů
1 stránka
 
 
Kód

QSFP56-DD-SR8-400G

QSFP56-DD-SR8 transceiver 400Gbps (200GBASE-SR4 x2), MM, 8x 850nm VCSEL,100m (OM4), 70m (OM3), 3,3V,MPO 24f,0 až 70°C, DDM 25Gbaud, PAM4...

Výrobce

OEM transceivery

7 161.00 Kč 

bez DPH

8 666.63 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP56-DD-FR4-2km-400G-HUA

QSFP56-DD-FR4 transceiver 400GBASE-FR4(PAM4 x 4 CWDM wavelenght), 2km SM, 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

20 790.00 Kč 

bez DPH

25 157.71 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DD-XR-OPTICS-400G

QSFP-DD koherentní XR OPTICS transceiver DWDM 400Gbps, SM, laditelný, až 1500km (400G, 16QAM), LC dup.,0 až 70°C podpora klientů 25 GbE (25GAUI-1), 50 GbE (50GAUI-1), 100 GbE (100GAUI-2, CAUI-4), 200 ...

Výrobce

INFINERA

Vaše cena bez DPH

1.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 
Kód

QSFP-DD-400G-ZR+

QSFP-DD koherentní ZR+ zero dB transceiver DWDM 400Gbps, SM, laditelný, LC dup.,0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

206 820.00 Kč 

bez DPH

250 254.01 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP56-DD-SR8-400G-CIS

QSFP56-DD-SR8 transceiver 400Gbps (200GBASE-SR4 x2), MM, 8x 850nm VCSEL,100m (OM4), 70m (OM3), 3,3V,MPO 24f,0 až 70°C, Cisco kompatibilní, DDM 25Gbaud, PAM4...

Výrobce

OEM transceivery

7 161.00 Kč 

bez DPH

8 666.63 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DDtoQSFP-DD-400G-AOC-10m

QSFP-DD aktivní optický kabel AOC 400Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP-DD sloty, 10m...

Výrobce

OEM transceivery

19 200.00 Kč 

bez DPH

23 233.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DDtoQSFP-DD-200G-AOC-10m

QSFP28-DD aktivní optický kabel AOC 200Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP-DD sloty, 10m, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

17 600.00 Kč 

bez DPH

21 297.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DDtoQSFP-DD-200G-AOC-5m

QSFP28-DD aktivní optický kabel AOC 200Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP-DD sloty, 5m, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

17 190.00 Kč 

bez DPH

20 801.71 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DDtoQSFP-DD-400G-AOC-3m

QSFP-DD aktivní optický kabel AOC 400Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP-DD sloty, 3m...

Výrobce

OEM transceivery

18 490.00 Kč 

bez DPH

22 374.71 Kč 

s DPH

Speciální nabídka