400Gbps

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
5 produktů
1 stránka
 
 
Kód

QSFP56-DD-FR4-2km-400G-HUA

QSFP56-DD-FR4 transceiver 400GBASE-FR4(PAM4 x 4 CWDM wavelenght), 2km SM, 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

37 200.00 Kč 

bez DPH

45 013.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP56-DD-SR8-400G

QSFP56-DD-SR8 transceiver 400Gbps (200GBASE-SR4 x2), MM, 8x 850nm VCSEL,100m (OM4), 70m (OM3), 3,3V,MPO 24f,0 až 70°C, DDM 25Gbaud, PAM4...

Výrobce

OEM transceivery

21 500.00 Kč 

bez DPH

26 016.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DDtoQSFP-DD-200G-AOC-5m

QSFP28-DD aktivní optický kabel AOC 200Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP-DD sloty, 5m, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

25 610.00 Kč 

bez DPH

30 989.91 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DDtoQSFP-DD-200G-AOC-10m

QSFP28-DD aktivní optický kabel AOC 200Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP-DD sloty, 10m, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

25 970.00 Kč 

bez DPH

31 425.52 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DDtoQSFP-DD-400G-AOC-10m

QSFP-DD aktivní optický kabel AOC 400Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP-DD sloty, 10m...

Výrobce

OEM transceivery

Vaše cena bez DPH

1.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka