BIDI

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

GBB-7400

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

590.00 Kč 

bez DPH

713.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

GBB-7410

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

775.00 Kč 

bez DPH

937.75 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7440

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 420.00 Kč 

bez DPH

4 138.20 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7480

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1510nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 250.00 Kč 

bez DPH

5 142.50 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7500

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

590.00 Kč 

bez DPH

713.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

GBB-7510

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 163.00 Kč 

bez DPH

1 407.23 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7540

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 130.00 Kč 

bez DPH

6 207.30 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7580

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1590nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 376.00 Kč 

bez DPH

7 714.96 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...