BIDI

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

GBB-7400

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

590.00 Kč 

bez DPH

713.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

GBB-7410

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

795.00 Kč 

bez DPH

961.95 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7440

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 506.00 Kč 

bez DPH

4 242.26 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7480

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1510nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 356.00 Kč 

bez DPH

5 270.76 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7500

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

590.00 Kč 

bez DPH

713.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

GBB-7510

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 192.00 Kč 

bez DPH

1 442.32 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7540

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 258.00 Kč 

bez DPH

6 362.18 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7580

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1590nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 535.00 Kč 

bez DPH

7 907.35 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...