CWDM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

GBS-72120--xx

GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-EZX, power budget 32dB, 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 982.00 Kč 

bez DPH

4 818.22 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

GBS-7250--xx

GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 19dB, 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 268.00 Kč 

bez DPH

2 744.28 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

GBS-7280--xx

GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 24dB, 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 944.00 Kč 

bez DPH

2 352.24 Kč 

s DPH

 

varianty

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...