MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
2 produkty
1 stránka
 
 
Kód

GBM-MLX

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), MM, 2km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

576.00 Kč 

bez DPH

698.78 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

GBM-7100

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/500m, 850nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

482.00 Kč 

bez DPH

585.04 Kč 

s DPH

Doprodej

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...