SM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
5 produktů
1 stránka
 
 
Kód

GBS-7010

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

573.00 Kč 

bez DPH

693.33 Kč 

s DPH

 
Kód

GBS-7020

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

573.00 Kč 

bez DPH

693.33 Kč 

s DPH

 
Kód

GBS-7250

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-ZX, SM, 50km, 1550nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 998.00 Kč 

bez DPH

2 417.58 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

GBS-7280

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-ZX, SM, 80km, 1550nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 912.00 Kč 

bez DPH

2 313.52 Kč 

s DPH

 
Kód

GBS-72120

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-EZX, SM, 120km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 441.00 Kč 

bez DPH

4 163.61 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...