vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
4 produkty
1 stránka
 
 
Kód

GBB-7410

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

738.00 Kč 

bez DPH

894.80 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

GBM-7100

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/500m, 850nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

480.00 Kč 

bez DPH

582.62 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

GBM-MLX

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), MM, 2km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

573.00 Kč 

bez DPH

695.15 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

GBS-7010

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

553.00 Kč 

bez DPH

670.95 Kč 

s DPH

Doprodej

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...