GBIC

Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001.
Jedná se o kompaktní optický transceiver

používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC.

Na rozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 48 portů SFP na 1U.

SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem.
Výjimku tvoří některé jedno-vláknové bi-directional SFP (LC simplex či SC simplex) a metalické SFP transceivery (RJ-45).
SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.

Moduly mohou, ale nemusí být vybaveny tzv. sadou diagnostických funkcí(MSA SFF-8472). Diagnostiku značí u svých produktů různí výrobci různě DMI= Digital Monitoring Interface, DDM= Digital Diagnostic Monitoring či DDMI= Digital Diagnostic Monitoring Interface. Ve skutečnosti platí, že DMI = DDM = DDMI.
Pomocí této sady funkcí můžeme, pokud to daný prvek (router, switch) podporuje, sledovat provozní teplotu, provozní napětí, úroveň vysílaného signálu i úroveň signálu přijímaného na přijímači atd.

Postupně dochází k vývoji formátů a tak dnes namísto starého GBIC slotu nalezneme v nových zařízeních spíše sloty SFP pro SFP moduly.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
18 produktů
2 stránky
 
 
Kód

GBB-7400

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

590.00 Kč 

bez DPH

713.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

GBB-7410

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

775.00 Kč 

bez DPH

937.75 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7440

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 420.00 Kč 

bez DPH

4 138.20 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7480

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1510nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 250.00 Kč 

bez DPH

5 142.50 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7500

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

590.00 Kč 

bez DPH

713.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

GBB-7510

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 163.00 Kč 

bez DPH

1 407.23 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7540

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 130.00 Kč 

bez DPH

6 207.30 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7580

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1590nm, SC simplex, 0 až 80°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 376.00 Kč 

bez DPH

7 714.96 Kč 

s DPH

 
Kód

GBM-7100

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/500m, 850nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

504.00 Kč 

bez DPH

609.84 Kč 

s DPH

 
Kód

GBM-MLX

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), MM, 2km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

581.00 Kč 

bez DPH

703.01 Kč 

s DPH

 
Kód

GBS-7010

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

581.00 Kč 

bez DPH

703.01 Kč 

s DPH

 
Kód

GBS-7020

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

581.00 Kč 

bez DPH

703.01 Kč 

s DPH

 
Kód

GBS-72120

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-EZX, SM, 120km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 488.00 Kč 

bez DPH

4 220.48 Kč 

s DPH

 
Kód

GBS-72120--xx

GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-EZX, power budget 32dB, 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 570.00 Kč 

bez DPH

4 319.70 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

GBS-7250

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-ZX, SM, 50km, 1550nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 025.00 Kč 

bez DPH

2 450.25 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...