kabely optické aktivní

Ve formátu SFP+, QSFP+ a QSFP28 existují tzv. pasivní metalické kabely, které jsou již před-osazeny zásuvnými transceivery (opět jen pro propojení na krátkou vzdálenost).
Na delší vzdálenost např. v rámci datacentra je pak vynikajícím řešení AOC – aktivní optický kabel(pro 100G do 100m)

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
57 produktů
4 stránky
 
 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-10m-CIS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 10m, DMI, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 192.00 Kč 

bez DPH

5 072.32 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-25m-CUS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 25m, DMI, Mellanox (QSFP) a Cisco (SFP+) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 910.00 Kč 

bez DPH

7 151.10 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-AOC-1m-CIS

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), hydra aktivní optický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 1m, Cisco komp. na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

8 277.00 Kč 

bez DPH

10 015.17 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-7m-CUS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 7m, DMI, Mellanox (QSFP) a Cisco (SFP+) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 986.00 Kč 

bez DPH

4 823.06 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-AOC-1m-HUA

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), hydra aktivní optický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 1m, Huawei komp. na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

8 277.00 Kč 

bez DPH

10 015.17 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to2xQSFP28-AOC-1m-CIS

QSFP28 (100G) na 2x QSFP28 (50GG), hydra aktivní optický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 1m, Cisco komp. na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

7 641.00 Kč 

bez DPH

9 245.61 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to2xQSFP28-pass-1m-CIS

QSFP28 (100G) na 2x QSFP28 (50G), hydra pasivní metalický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 1m, Cisco komp. na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

1 443.00 Kč 

bez DPH

1 746.03 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-10m-NEX

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 10m, DMI, Cisco NEXUS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 192.00 Kč 

bez DPH

5 072.32 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-3m-CIS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, DMI, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 711.00 Kč 

bez DPH

4 490.31 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-3m-MELL

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, DMI, Mellanox kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 711.00 Kč 

bez DPH

4 490.31 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-EXP-1m

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, pouze příplatek za 1m,...

Výrobce

OEM transceivery

59.00 Kč 

bez DPH

71.39 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-20m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),20m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

7 216.00 Kč 

bez DPH

8 731.36 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-30m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),30m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

8 490.00 Kč 

bez DPH

10 272.90 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-5m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),5m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

5 306.00 Kč 

bez DPH

6 420.26 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-CIS

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, Cisco kompatibilní (Cisco SFP-10G-AOC7M)...

Výrobce

OEM transceivery

896.00 Kč 

bez DPH

1 084.16 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...