Alcatel/ Lucent

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
12 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-DWDM-120-1Gbps-ALCLUC--XX

SFP DWDM transceiver 1,25Gbps, 120km, 50/100Ghz GRID, kanály pásmo C, 34dB, DMI, Alcatel/ Lucent kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 086.00 Kč 

bez DPH

6 154.06 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-SR-ALC

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, ALCATEL kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

324.00 Kč 

bez DPH

392.04 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WALC

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, ALCATEL LUCENT kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

963.00 Kč 

bez DPH

1 165.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WALC

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, ALCATEL LUCENT komp., DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

963.00 Kč 

bez DPH

1 165.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2910WALC

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, ALCATEL LUCENT kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

963.00 Kč 

bez DPH

1 165.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WALC

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, ALCATEL LUCENT komp., DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

963.00 Kč 

bez DPH

1 165.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3620WALC

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, ALCATEL kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

278.00 Kč 

bez DPH

336.38 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3720WALC

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, ALCATEL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

428.00 Kč 

bez DPH

517.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7610WALC

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, ALCATEL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

236.00 Kč 

bez DPH

285.56 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-33120WALCLUC

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX120, SM, 120km, 1550nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Alcatel Lucent kompatibilní, DMI...

Výrobce

OEM transceivery

1 427.00 Kč 

bez DPH

1 726.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7110WALC

Obrázek transceiveru je orientační/ilustrativní, barva zámečku či popis na modulu na obrázku nemusí odpovídat skutečnosti - popisek pak odpovídá KNOWLEDGE BASE <a href="https://www.alternetiv...

Výrobce

OEM transceivery

191.00 Kč 

bez DPH

231.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WALL

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Allied Telesis kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

963.00 Kč 

bez DPH

1 165.23 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...