Arista

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

QSFP-SR4-ARI

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Arista komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 227.00 Kč 

bez DPH

1 484.67 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-ARI-MELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, na jedné straně ARISTA kompatibilní, na druhé MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

739.00 Kč 

bez DPH

894.19 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-ARISTA

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, ARISTA kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

259.00 Kč 

bez DPH

313.39 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXARI

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, ARISTA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

350.00 Kč 

bez DPH

423.50 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-ARI

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, ARISTA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

13 300.00 Kč 

bez DPH

16 093.00 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1,5m-ARI

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1,5m, Arista kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 ...

Výrobce

OEM transceivery

325.00 Kč 

bez DPH

393.25 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-ARI

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, Arista kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

300.00 Kč 

bez DPH

363.00 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-ARI

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, ARISTA kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 ...

Výrobce

OEM transceivery

345.00 Kč 

bez DPH

417.45 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...