Avaya

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
11 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-AVA-BRD

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m, Avaya na straně jedné a BROADCOM kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

2 073.00 Kč 

bez DPH

2 508.33 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-AVA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 0,5m, AVAYA kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

299.00 Kč 

bez DPH

361.79 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-AVA-BRD

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, Avaya na straně jedné a BROADCOM kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 863.00 Kč 

bez DPH

2 254.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-AVA-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, AVAYA na jedné straně a na druhé BROADCOM kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad...

Výrobce

OEM transceivery

326.00 Kč 

bez DPH

394.46 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-AVA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, AVAYA kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

402.00 Kč 

bez DPH

486.42 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-AVA-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, 5m, Avaya na jedné straně a BROADCOM kompatibilní na straně druhé verze do 3m délky AWG30, nad ...

Výrobce

OEM transceivery

634.00 Kč 

bez DPH

767.14 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-AVA

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, AVAYA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

576.00 Kč 

bez DPH

696.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100WAVA

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Avaya kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

187.00 Kč 

bez DPH

226.27 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7110WAVA

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Avaya kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

193.00 Kč 

bez DPH

233.53 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WAVA

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, Avaya kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

193.00 Kč 

bez DPH

233.53 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-SR-AVA (AA1403005-E5 OEM)

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm LC Duplex, AVAYA kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 163.00 Kč 

bez DPH

1 407.23 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...