Broadcom

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
39 produktů
3 stránky
 
 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-1m-LEN-BRD

+SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 1m, Lenovo kompatibilní na jedné straně a Broadcom na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

370.00 Kč 

bez DPH

447.82 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-HPA-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, HP Comware/ Broadcom kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

502.00 Kč 

bez DPH

607.54 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-0,5m-BL-BR

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP28 sloty, 0,5m, HP BLADE/ Broadcom komp....

Výrobce

OEM transceivery

945.00 Kč 

bez DPH

1 143.57 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-FOR-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, FORTINET kompatibilní na jedné straně a na druhé Broadcom verze do 3m délky AWG30, ...

Výrobce

OEM transceivery

246.00 Kč 

bez DPH

297.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100BRD

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, NetXtreme kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

158.00 Kč 

bez DPH

193.24 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-2m-D-B

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 2m, pro trunkování, DELL (QSFP) a Broadcom (SFP+) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 075.00 Kč 

bez DPH

1 300.87 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-AVA-BRD

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m, Avaya na straně jedné a BROADCOM kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

814.00 Kč 

bez DPH

986.76 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPA-BRD

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, HPA kompatibilní na straně jedné a Broadcom na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

750.00 Kč 

bez DPH

909.32 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28to4xSFP28-pass-2m-LENBRD

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), 2m, pro trunkování, QSFP28 100G Lenovo kompatibilní a SFP28 25G Broadcom kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 049.00 Kč 

bez DPH

2 479.41 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-AOC-1m-NEX-BRD

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), hydra aktivní optický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 1m, Cisco NEXUS/Broadcom komp. na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

6 709.00 Kč 

bez DPH

8 119.70 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-ZYX-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, BROADCOM na jedné straně a ZYXEL na druhé straně kompatibilní verze do 3m délky AWG...

Výrobce

OEM transceivery

502.00 Kč 

bez DPH

607.54 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPA-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HP/ Broadcom kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

273.00 Kč 

bez DPH

330.45 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-EXT-BRD

SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 3m, Extreme/ Broadcom komp....

Výrobce

OEM transceivery

561.00 Kč 

bez DPH

678.93 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-NEX-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, BROADCOM na jedné straně a CISCO NEXUS na druhé straně kompatibilní verze do 3m dél...

Výrobce

OEM transceivery

502.00 Kč 

bez DPH

607.54 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-AOC-2m-NEX-BRD

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), hydra aktivní optický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 2m, Cisco NEXUS/Broadcom komp. na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

6 895.00 Kč 

bez DPH

8 344.77 Kč 

s DPH