Broadcom

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
35 produktů
3 stránky
 
 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-1m-LEN-BRD

+SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 1m, Lenovo kompatibilní na jedné straně a Broadcom na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

431.00 Kč 

bez DPH

521.63 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-HPA-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, HP Comware/ Broadcom kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

585.00 Kč 

bez DPH

707.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100BRD

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, NetXtreme kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

184.00 Kč 

bez DPH

224.45 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-2m-D-B

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 2m, pro trunkování, DELL (QSFP) a Broadcom (SFP+) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 252.00 Kč 

bez DPH

1 515.04 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-pass-2m-LENBRD

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), 2m, pro trunkování, QSFP28 100G Lenovo kompatibilní a SFP28 25G Broadcom kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 385.00 Kč 

bez DPH

2 885.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-AVA-BRD

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m, Avaya na straně jedné a BROADCOM kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

948.00 Kč 

bez DPH

1 148.90 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPA-BRD

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, HPA kompatibilní na straně jedné a Broadcom na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

873.00 Kč 

bez DPH

1 058.15 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28to4xSFP28-AOC-1m-NEX-BRD

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), hydra aktivní optický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 1m, Cisco NEXUS/Broadcom komp. na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

7 811.00 Kč 

bez DPH

9 453.13 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPA-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HP/ Broadcom kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

318.00 Kč 

bez DPH

384.90 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-EXT-BRD

SFP28 pasivní kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 3m, Extreme/ Broadcom komp....

Výrobce

OEM transceivery

653.00 Kč 

bez DPH

790.25 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-NEX-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, BROADCOM na jedné straně a CISCO NEXUS na druhé straně kompatibilní verze do 3m dél...

Výrobce

OEM transceivery

585.00 Kč 

bez DPH

707.97 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-AOC-2m-NEX-BRD

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), hydra aktivní optický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 2m, Cisco NEXUS/Broadcom komp. na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

8 026.00 Kč 

bez DPH

9 713.28 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-AVA-BRD

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, Avaya na straně jedné a BROADCOM kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

879.00 Kč 

bez DPH

1 065.41 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-2m-LEN-BRD

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 2m, Leonovo kompatibilní na jedné straně a Broadcom na druhé...

Výrobce

OEM transceivery

511.00 Kč 

bez DPH

618.43 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-AOC-3m-NEX-BRD

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), hydra aktivní optický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 3m, Cisco NEXUS/Broadcom komp. na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

8 080.00 Kč 

bez DPH

9 778.62 Kč 

s DPH