Broadcom

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
11 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-AVA-BRD

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m, Avaya na straně jedné a BROADCOM kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

955.00 Kč 

bez DPH

1 155.55 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-NEX-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, BROADCOM na jedné straně a CISCO NEXUS na druhé straně kompatibilní verze do 3m dél...

Výrobce

OEM transceivery

597.00 Kč 

bez DPH

722.37 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-AVA-BRD

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, Avaya na straně jedné a BROADCOM kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

896.00 Kč 

bez DPH

1 084.16 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-AVA-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, AVAYA na jedné straně a na druhé BROADCOM kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad...

Výrobce

OEM transceivery

307.00 Kč 

bez DPH

371.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Broadcom (Emulex) na jedné straně a na druhé Cisco kompatibilní verze do 3m délky A...

Výrobce

OEM transceivery

378.00 Kč 

bez DPH

457.38 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-BRD

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Broadcom kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

509.00 Kč 

bez DPH

615.89 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DELLBRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Broadcom na jedné straně a na druhé DELL kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad ...

Výrobce

OEM transceivery

378.00 Kč 

bez DPH

457.38 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-AVA-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, 5m, Avaya na jedné straně a BROADCOM kompatibilní na straně druhé verze do 3m délky AWG30, nad ...

Výrobce

OEM transceivery

597.00 Kč 

bez DPH

722.37 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-BRD

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Broadcom kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m ...

Výrobce

OEM transceivery

264.00 Kč 

bez DPH

319.44 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR-25G-BRD

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, BROADCOM kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 069.00 Kč 

bez DPH

2 503.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL na jedné straně a BROADCOM na druhé straně kompatibilní verze do 3m délky AWG3...

Výrobce

OEM transceivery

597.00 Kč 

bez DPH

722.37 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...