Brocade

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
50 produktů
4 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-eLR-8FC-BLD(AW538AOEM

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 25km, 1310nm, LC dup., DMI, HP/ Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 872.00 Kč 

bez DPH

2 266.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-8FC-HP(AW584AOEM)

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, HP/ Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

647.00 Kč 

bez DPH

784.69 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-DEL--xx

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, DELL kompatibilní, DMI diagnostika 4.25/8.5/14.025G Fibre channel multirate...

Výrobce

OEM transceivery

13 830.00 Kč 

bez DPH

16 736.11 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, BROCADE kompatibilní, DMI diagnostika 4.25/8.5/14.025G Fibre channel multirate...

Výrobce

OEM transceivery

13 830.00 Kč 

bez DPH

16 736.11 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 40km, 1550nm, LC dup., DMI, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 073.00 Kč 

bez DPH

3 720.15 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--27

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, C27 1555,75nm, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 496.00 Kč 

bez DPH

6 651.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--23

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, 1558,98nm DWDM (C23), PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 482.00 Kč 

bez DPH

6 635.04 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--25

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, C25 1557,36nm, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 496.00 Kč 

bez DPH

6 651.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-BRO--xx

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, C26 1556,55nm, PB 15dB, DMI , Brocade komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 496.00 Kč 

bez DPH

6 651.97 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--21

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, 1560,61nm DWDM (C21), PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 482.00 Kč 

bez DPH

6 635.04 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--26

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 496.00 Kč 

bez DPH

6 651.97 Kč 

s DPH

 
Kód

8G-ZR-CXX-BR1--XX

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470-1610nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified...

Výrobce

SMARTOPTICS

66 840.00 Kč 

bez DPH

80 878.22 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--xx

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 496.00 Kč 

bez DPH

6 651.97 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--28

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, C28 1554,94nm, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 496.00 Kč 

bez DPH

6 651.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ERfc-DFB-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 8G FC, multirate, SM 30km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1450nm, LC Duplex, PB 14dB, Brocade kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší...

Výrobce

OEM transceivery

2 556.00 Kč 

bez DPH

3 094.58 Kč 

s DPH

 

varianty