Brocade

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
39 produktů
3 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-eLR-8FC-BLD(AW538AOEM

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 25km, 1310nm, LC dup., DMI, HP/ Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 788.00 Kč 

bez DPH

2 163.48 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-8FC-HP(AW584AOEM)

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, HP/ Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

618.00 Kč 

bez DPH

747.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, BROCADE kompatibilní, DMI diagnostika 4.25/8.5/14.025G Fibre channel multirate...

Výrobce

OEM transceivery

14 880.00 Kč 

bez DPH

18 004.80 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 40km, 1550nm, LC dup., DMI, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 063.00 Kč 

bez DPH

3 706.23 Kč 

s DPH

 
Kód

8G-ZR-CXX-BR1--XX

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470-1610nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified...

Výrobce

SMARTOPTICS

106 090.00 Kč 

bez DPH

128 368.90 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-BRO--xx

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, C26 1556,55nm, PB 15dB, DMI , Brocade komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 789.00 Kč 

bez DPH

7 004.69 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--xx

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 789.00 Kč 

bez DPH

7 004.69 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--26

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 789.00 Kč 

bez DPH

7 004.69 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--25

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, C25 1557,36nm, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 789.00 Kč 

bez DPH

7 004.69 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ERfc-DFB-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 8G FC, multirate, SM 30km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1450nm, LC Duplex, PB 14dB, Brocade kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší...

Výrobce

OEM transceivery

2 444.00 Kč 

bez DPH

2 957.24 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ERfc-EML-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 8G FC, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, Brocade kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

6 905.00 Kč 

bez DPH

8 355.05 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-LR10-BRO

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

529.00 Kč 

bez DPH

640.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-16FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 10km, LC dup., DMI , Brocade komp., multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

3 579.00 Kč 

bez DPH

4 330.59 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-8FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, BROCADE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

618.00 Kč 

bez DPH

747.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1610nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, Dell-Brocade kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 ...

Výrobce

OEM transceivery

2 058.00 Kč 

bez DPH

2 490.18 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...