Brocade

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
15 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-eLR-8FC-BLD(AW538AOEM

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 25km, 1310nm, LC dup., DMI, HP/ Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 889.00 Kč 

bez DPH

2 287.75 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-8FC-HP(AW584AOEM)

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, HP/ Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

352.00 Kč 

bez DPH

427.98 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-DEL--xx

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, DELL kompatibilní, DMI diagnostika 4.25/8.5/14.025G Fibre channel multirate...

Výrobce

OEM transceivery

11 370.00 Kč 

bez DPH

13 759.76 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

8G-ZR-CXX-BR1--XX

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470-1610nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified...

Výrobce

SMARTOPTICS

67 470.00 Kč 

bez DPH

81 640.76 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--xx

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

4 331.00 Kč 

bez DPH

5 242.57 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-LR10-BRO

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

311.00 Kč 

bez DPH

378.37 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-16FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 10km, LC dup., DMI , Brocade komp., multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

2 120.00 Kč 

bez DPH

2 567.26 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SFP-PLUS-LR-FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 10Gbps Fiber Channel, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI,BROCADE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

408.00 Kč 

bez DPH

495.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Brocade komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

1 301.00 Kč 

bez DPH

1 576.27 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-IBM-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , IBM komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

1 301.00 Kč 

bez DPH

1 576.27 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-8FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , BROCADE komp. Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

267.00 Kč 

bez DPH

325.13 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SO-SFP-10GE-LR10-Cxx

SFP+ CWDM transceiver 10Gbps, multirate, SM 10km, dostupné W/L 1270 až 1330nm, LC dup., PB 16dB, DMI diagnostika, certifikováno pro produkty Brocade...

Výrobce

SMARTOPTICS

20 870.00 Kč 

bez DPH

25 254.76 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SO-SFP-10GE-LR10-EML-Cxx

SFP+ CWDM transceiver 10Gbps, multirate, SM 10km, dostupné W/L 1350 až 1610nm, LC dup., PB 11dB, DMI diagnostika, certifikováno pro produkty Brocade...

Výrobce

SMARTOPTICS

41 540.00 Kč 

bez DPH

50 265.46 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SO-SFP-8GFC-40D--xx

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 18dB (8Gbps), DMI diagnostika, certifikováno pro produkty Brocade...

Výrobce

SMARTOPTICS

62 510.00 Kč 

bez DPH

75 639.16 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-LR10-32FC-HP-SAN

SFP+/SFP28 transceiver 32Gbps Fiber Channel, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP SAN (HP 8/20q a HP SN3000B) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 168.00 Kč 

bez DPH

2 625.34 Kč 

s DPH