Brocade

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
38 produktů
3 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-eLR-8FC-BLD(AW538AOEM

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 25km, 1310nm, LC dup., DMI, HP/ Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 827.00 Kč 

bez DPH

2 210.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-8FC-HP(AW584AOEM)

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, HP/ Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

632.00 Kč 

bez DPH

764.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, BROCADE kompatibilní, DMI diagnostika 4.25/8.5/14.025G Fibre channel multirate...

Výrobce

OEM transceivery

15 210.00 Kč 

bez DPH

18 404.10 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 40km, 1550nm, LC dup., DMI, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 131.00 Kč 

bez DPH

3 788.51 Kč 

s DPH

 
Kód

8G-ZR-CXX-BR1--XX

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470-1610nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified...

Výrobce

SMARTOPTICS

108 430.00 Kč 

bez DPH

131 200.30 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-BRO--xx

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, C26 1556,55nm, PB 15dB, DMI , Brocade komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 918.00 Kč 

bez DPH

7 160.78 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--xx

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 918.00 Kč 

bez DPH

7 160.78 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--26

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 918.00 Kč 

bez DPH

7 160.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-DWDM-HUA--25

SFP+ DWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, C25 1557,36nm, PB 15dB, DMI , HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 918.00 Kč 

bez DPH

7 160.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ERfc-DFB-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 8G FC, multirate, SM 30km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1450nm, LC Duplex, PB 14dB, Brocade kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 498.00 Kč 

bez DPH

3 022.58 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ERfc-EML-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 8G FC, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, Brocade kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

7 058.00 Kč 

bez DPH

8 540.18 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-LR10-BRO

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

576.00 Kč 

bez DPH

696.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-16FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 10km, LC dup., DMI , Brocade komp., multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

3 658.00 Kč 

bez DPH

4 426.18 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-8FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, BROCADE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

632.00 Kč 

bez DPH

764.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1610nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, Dell-Brocade kompatibilní, DMI diagnostika U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 ni...

Výrobce

OEM transceivery

2 103.00 Kč 

bez DPH

2 544.63 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...