Cisco ASR

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
65 produktů
5 stránek
 
 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-1m-ASR-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 1m, pro trunkování, Cisco ASR kompatibilní na jedné straně a HPA (Comware) kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 603.00 Kč 

bez DPH

1 939.63 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-to-QSFP28-100G-ASR

CFP konvertor na QSFP+ 28, 100Gbps, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

9 750.00 Kč 

bez DPH

11 797.50 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

CFP2-LR4-100G-CIS-ASR

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, CISCO ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

30 940.00 Kč 

bez DPH

37 437.40 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-SR10-100G-CIS-ASR

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-SR10, MM,100m (150m na OM4 vlákně),( 10x10G Parallel VCSEL, 10x10G PIN), 3,3V,MPO,0 až 70°C, CISCO ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

39 710.00 Kč 

bez DPH

48 049.10 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-CIS-ASR

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, Cisco ASR kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

322.00 Kč 

bez DPH

389.62 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 096.00 Kč 

bez DPH

3 746.16 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-DWDM-CIS-ASR--xx

SFP+ DWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, PB 15dB, CISCO ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

5 851.00 Kč 

bez DPH

7 079.71 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-EML-CWDM-ASR-xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, CISCO ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

6 238.00 Kč 

bez DPH

7 547.98 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-EZR-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-ZR/ZW, multirate, SM 100km, 1550nm TOSA (SUMITOMO) + APD, LC Duplex, DMI diagnostika , PB 25dB+, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

9 837.00 Kč 

bez DPH

11 902.77 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR20-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 20km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

616.00 Kč 

bez DPH

745.36 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-CIASR--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1610nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší, mo...

Výrobce

OEM transceivery

2 079.00 Kč 

bez DPH

2 515.59 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-SR-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

324.00 Kč 

bez DPH

392.04 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ZR-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-ZR/ZW, multirate, SM 80km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika , PB 24dB, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 980.00 Kč 

bez DPH

7 235.80 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ZR-DWDM-ASR--xx

SFP+ DWDM transceiver 10GBASE-ZR/EW, multirate, SM, 80km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, PB 24dB, DMI , Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

8 635.00 Kč 

bez DPH

10 448.35 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPB-2810WCIS-ASR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

963.00 Kč 

bez DPH

1 165.23 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...