Cisco ASR

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
73 produktů
5 stránek
 
 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-1m-ASR-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 1m, pro trunkování, Cisco ASR kompatibilní na jedné straně a HPA (Comware) kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 013.00 Kč 

bez DPH

1 225.85 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-to-QSFP28-100G-ASR

CFP konvertor na QSFP+ 28, 100Gbps, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

19 280.00 Kč 

bez DPH

23 328.80 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-CUS3

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, pro trunkování, MELLANOX kompatibilní QSFP a Cisco ASR kompatibilní na straně SFP+...

Výrobce

OEM transceivery

1 294.00 Kč 

bez DPH

1 565.86 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-LR4-100G-CIS-ASR

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, CISCO ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

28 720.00 Kč 

bez DPH

34 753.26 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-SR10-100G-CIS-ASR

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-SR10, MM,100m (150m na OM4 vlákně),( 10x10G Parallel VCSEL, 10x10G PIN), 3,3V,MPO,0 až 70°C, CISCO ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

42 070.00 Kč 

bez DPH

50 906.76 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-CIS-ASR

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, Cisco ASR kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

234.00 Kč 

bez DPH

283.26 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-CIS-ASR

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, CISCO ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 319.00 Kč 

bez DPH

1 598.05 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 562.00 Kč 

bez DPH

3 102.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-DWDM-CIS-ASR--xx

SFP+ DWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, PB 15dB, CISCO ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

4 447.00 Kč 

bez DPH

5 382.93 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-EML-CWDM-ASR-xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, CISCO ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

4 603.00 Kč 

bez DPH

5 571.69 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-EZR-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-ZR/ZW, multirate, SM 100km, 1550nm TOSA (SUMITOMO) + APD, LC Duplex, DMI diagnostika , PB 25dB+, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 455.00 Kč 

bez DPH

7 812.61 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

333.00 Kč 

bez DPH

404.99 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR20-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 20km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

330.00 Kč 

bez DPH

401.36 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-ASR--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1610nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

1 860.00 Kč 

bez DPH

2 252.66 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-SR-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

200.00 Kč 

bez DPH

244.06 Kč 

s DPH