Cisco

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
421 produktů
29 stránek
 
 
Kód

CFP-LR4-40G-CIS

CFP transceiver 40Gbps, 40GBASE-LR4, SM,10km,(4x10G LAN WDM EML,4x10G PIN), 3,3V,SC duplex,0 až 70°C, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

22 010.00 Kč 

bez DPH

26 633.91 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HUA-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, HUAWEI/CISCO kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

273.00 Kč 

bez DPH

330.45 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,65m-C-HP

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 0,65m, HPA kompatibilní na jedné a Cisco na druhé straně verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

298.00 Kč 

bez DPH

360.70 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-CUS2

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, pro trunkování, HPA QSFP/ Cisco 250 smart switch SFP+...

Výrobce

OEM transceivery

1 153.00 Kč 

bez DPH

1 395.25 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-5m-CUS2

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 5m, pro trunkování, HPA QSFP/ Cisco 250 smart switch SFP+...

Výrobce

OEM transceivery

1 585.00 Kč 

bez DPH

1 917.97 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-0,5m-CIS-DELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 0,5m, pro trunkování, Cisco/ DELL kompatiibilni...

Výrobce

OEM transceivery

529.00 Kč 

bez DPH

640.21 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100CIS

Obrázek transceiveru je orientační/ilustrativní, barva zámečku či popis na modulu na obrázku nemusí odpovídat skutečnosti - popisek pak odpovídá KNOWLEDGE BASE <a href="https://www.alternetiv...

Výrobce

OEM transceivery

124.00 Kč 

bez DPH

151.86 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SPS-9115WCIS

SFP transceiver 125Mbps - 2670Mbps, Multi-Rate, SM, 15km, 1310nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

703.00 Kč 

bez DPH

852.45 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-8100WCIS

SFP transceiver 4,25Gbps, Tri-Rate, MM, 150m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

463.00 Kč 

bez DPH

562.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-DWDM-ER-16FC-CIS--XX

SFP+ DWDM transceiver 16Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, xxxx,xxnm (Cxx), DMI, multirate (4/8/16Gbps), Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

13 010.00 Kč 

bez DPH

15 743.92 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-HUA-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Huawei/CISCO kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

343.00 Kč 

bez DPH

415.15 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-CIS

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 277.00 Kč 

bez DPH

3 966.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-DR-500m-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-DR, SM, 500m, 3,3V ,LC duplex, single lambda 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

22 870.00 Kč 

bez DPH

27 674.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-FR-2km-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-FR, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

25 700.00 Kč 

bez DPH

31 098.82 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR-10km-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

35 890.00 Kč 

bez DPH

43 428.72 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...