Dell

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
98 produktů
7 stránek
 
 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-D-I

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, pro trunkování, DELL (QSFP) a INTEL (SFP+ )kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 253.00 Kč 

bez DPH

1 516.25 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-eLR-8FC-DELL

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 25km, 1310nm, LC dup., DMI, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 816.00 Kč 

bez DPH

2 199.18 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DELL-SG

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL na jedné straně a CISCO SG na druhé straně kompatibilní verze do 3m délky AWG3...

Výrobce

OEM transceivery

494.00 Kč 

bez DPH

597.86 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-NEX

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL na jedné straně a NEXUS na druhé straně kompatibilní verze do 3m délky AWG30, ...

Výrobce

OEM transceivery

494.00 Kč 

bez DPH

597.86 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL na jedné straně a BROADCOM na druhé straně kompatibilní verze do 3m délky AWG3...

Výrobce

OEM transceivery

494.00 Kč 

bez DPH

597.86 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL na jedné straně a CISCO kompatibilní na druhé straně verze do 3m délky AWG30, ...

Výrobce

OEM transceivery

494.00 Kč 

bez DPH

597.86 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-0,5m-CIS-DELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 0,5m, pro trunkování, Cisco/ DELL kompatiibilni...

Výrobce

OEM transceivery

511.00 Kč 

bez DPH

618.43 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-CIS-DEL

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m, Cisco/ DELL kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

783.00 Kč 

bez DPH

949.25 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-D-B

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, pro trunkování, DELL (QSFP) a Broadcom (SFP+ )kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 253.00 Kč 

bez DPH

1 516.25 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-AOC-3m-HPE-DEL

SFP28 aktivní optický kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 3m, HP na jedné a DELL kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 449.00 Kč 

bez DPH

1 755.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-SYN

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL na jedné straně a SYNOLOGY kompatibilní na druhé straně verze do 3m délky AWG3...

Výrobce

OEM transceivery

494.00 Kč 

bez DPH

597.86 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-1m-DEL-BRD

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 1m, pro trunkování, DELL kompatibilní na jedné straně a Broadcom kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

981.00 Kč 

bez DPH

1 187.13 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-pass-3m-NEXDEL

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), hydra pasivní metalický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 3m, Cisco NEXUS/ DELL komp....

Výrobce

OEM transceivery

2 835.00 Kč 

bez DPH

3 430.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPE-DELL

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, HPE na jedné straně a DELL kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

717.00 Kč 

bez DPH

869.39 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28to4xSFP28-pass-5m-ARIDEL

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), 5m, pro trunkování, ARISTA kompatibilní na jedné straně a DELL komp. na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

4 297.00 Kč 

bez DPH

5 199.49 Kč 

s DPH