Dell

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
61 produktů
5 stránek
 
 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-D-I

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, pro trunkování, DELL (QSFP) a INTEL (SFP+ )kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 233.00 Kč 

bez DPH

1 491.93 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-eLR-8FC-DELL

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 25km, 1310nm, LC dup., DMI, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 788.00 Kč 

bez DPH

2 163.48 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DELL-SG

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL na jedné straně a CISCO SG na druhé straně kompatibilní verze do 3m délky AWG3...

Výrobce

OEM transceivery

569.00 Kč 

bez DPH

688.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-NEX

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL na jedné straně a NEXUS na druhé straně kompatibilní verze do 3m délky AWG30, ...

Výrobce

OEM transceivery

569.00 Kč 

bez DPH

688.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL na jedné straně a BROADCOM na druhé straně kompatibilní verze do 3m délky AWG3...

Výrobce

OEM transceivery

569.00 Kč 

bez DPH

688.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7603WDELL

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

171.00 Kč 

bez DPH

206.91 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-DELL

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 922.00 Kč 

bez DPH

7 165.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-PSM-DELL

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 PSM, SM, 10km, MPO/APC konektor, 3,3V, 0 až 70°C, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 922.00 Kč 

bez DPH

7 165.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-DELL

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, DELL komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 041.00 Kč 

bez DPH

1 259.61 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-1m-DELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

566.00 Kč 

bez DPH

684.86 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-1m-NEX-DELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, na jedné straně Cisco Nexus kompatibilní, na druhé DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

566.00 Kč 

bez DPH

684.86 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-DELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 3m, pro trunkování, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

785.00 Kč 

bez DPH

949.85 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-DELL-INT

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, na jedné straně DELL kompatibilní, na druhé INTEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

785.00 Kč 

bez DPH

949.85 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-DELL-FOR

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, na jedné straně DELL kompatibilní, na druhé FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

785.00 Kč 

bez DPH

949.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-16FC-DELL-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 10km, LC dup., DMI , DELL komp., multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

3 579.00 Kč 

bez DPH

4 330.59 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...