Edgecore

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
19 produktů
2 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-INT-EDG

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m,INTEL na straně jedné a EDGECORE kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

948.00 Kč 

bez DPH

1 148.90 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-EDG

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, EDGECORE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

437.00 Kč 

bez DPH

530.59 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-3m-INT-EDG

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 3m,INTEL na straně jedné a EDGECORE kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

763.00 Kč 

bez DPH

925.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-EDG

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Edgecore kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

286.00 Kč 

bez DPH

347.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100WEDG

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Edgecore kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

184.00 Kč 

bez DPH

224.45 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7110EDG

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), Edgecore compatible...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

231.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-SYN-EDG

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Edgecore na jedné straně a na druhé Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad...

Výrobce

OEM transceivery

369.00 Kč 

bez DPH

446.61 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-EDG

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Edgecore na jedné straně a na druhé Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad...

Výrobce

OEM transceivery

369.00 Kč 

bez DPH

446.61 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-EDG

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, Edgecore kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 315.00 Kč 

bez DPH

2 802.97 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-LR4-100G-EDG

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, Edgecore kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

11 630.00 Kč 

bez DPH

14 074.12 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-MLXEDGE

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), MM, 2km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, EDGECORE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

205.00 Kč 

bez DPH

249.86 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-AOC-3m-EDG-INT

QSFP28 aktivní optický kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 3m, pro trunkování, Edgecore/ INTEL kompatibilni na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

6 065.00 Kč 

bez DPH

7 340.46 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-AOC-5m-EDG-INT

QSFP28 aktivní optický kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 5m, pro trunkování, Edgecore/ INTEL kompatibilni na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

6 194.00 Kč 

bez DPH

7 496.55 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-AOC-15m-EDG-INT

QSFP28 aktivní optický kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 15m, pro trunkování, Edgecore/ INTEL kompatibilni na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

6 841.00 Kč 

bez DPH

8 279.43 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-AOC-1m-EDG-GEN

QSFP28 aktivní optický kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 1m, pro trunkování, generic/ Edgecore kompatibilni na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

5 935.00 Kč 

bez DPH

7 183.16 Kč 

s DPH