Edgecore

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
6 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-INT-EDG

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m,INTEL na straně jedné a EDGECORE kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

2 049.00 Kč 

bez DPH

2 479.29 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-EDG

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, EDGECORE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

569.00 Kč 

bez DPH

688.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-EDG

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Edgecore kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

324.00 Kč 

bez DPH

392.04 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100WEDG

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Edgecore kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

185.00 Kč 

bez DPH

223.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7110EDG

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), Edgecore compatible...

Výrobce

OEM transceivery

191.00 Kč 

bez DPH

231.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-MLXEDGE

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), MM, 2km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, EDGECORE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

263.00 Kč 

bez DPH

318.23 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...