EMC

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
2 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR-8FC-EMC-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, EMC komp....

Výrobce

OEM transceivery

650.00 Kč 

bez DPH

786.50 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-8FC-EMC-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , EMC kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

416.00 Kč 

bez DPH

503.36 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...