Emulex

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
6 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-EMU

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, EMULEX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

626.00 Kč 

bez DPH

757.46 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-NEX-EMU

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, EMULEX/ CISCO NEXUS kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

384.00 Kč 

bez DPH

464.64 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-NEX-EMU

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Emulex na jedné straně a na druhé Cisco NEXUS kompatibilní verze do 3m délky AWG30,...

Výrobce

OEM transceivery

437.00 Kč 

bez DPH

528.77 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-NEX-EMU

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, EMULEX na jedné straně a CISCO NEXUS na druhé straně kompatibilní verze do 3m délky...

Výrobce

OEM transceivery

690.00 Kč 

bez DPH

834.90 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-EMU-HPA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, EMULEX na jedné straně a na druhé HPA kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m ...

Výrobce

OEM transceivery

437.00 Kč 

bez DPH

528.77 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-EMU

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, EMULEX kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

357.00 Kč 

bez DPH

431.97 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...