Enterasys

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
7 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-ENT

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Enterasys kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

576.00 Kč 

bez DPH

696.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-ENT

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Enterasys kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

328.00 Kč 

bez DPH

396.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7603WENT

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Enterasys kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

238.00 Kč 

bez DPH

287.98 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102ENT

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Enterasys kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

271.00 Kč 

bez DPH

327.91 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100ENT

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Enterasys kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

187.00 Kč 

bez DPH

226.27 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WENT

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, Enterasys kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

193.00 Kč 

bez DPH

233.53 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-LR10-ENT

XFP transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm, LC Duplex, Enterasys kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 544.00 Kč 

bez DPH

1 868.24 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...