Ericsson

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
17 produktů
2 stránky
 
 
Kód

SPS-9340ERI--xx

SFP CWDM transceiver 125Mbps - 2670Mbps, Multi-Rate, SM, power budget 18dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 567.00 Kč 

bez DPH

1 896.07 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-LR10-ERI

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Ericsson kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

561.00 Kč 

bez DPH

678.81 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3620WERI

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Ericsson kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

380.00 Kč 

bez DPH

459.80 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3720WERI

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Ericsson kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

423.00 Kč 

bez DPH

511.83 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-5620ERI

SFP WDM transceiver 622Mbps, BX20, SM, 20km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

199.00 Kč 

bez DPH

240.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SPB-5620WERI

SFP WDM transceiver 622Mbps, BX20, SM, 20km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

808.00 Kč 

bez DPH

977.68 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-5720ERI

SFP WDM transceiver 622Mbps, BX20, SM, 20km, TX1550/RX1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

826.00 Kč 

bez DPH

999.46 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-5720WERI

SFP WDM transceiver 622Mbps, BX20, SM, 20km, TX1550/RX1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

950.00 Kč 

bez DPH

1 149.50 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPS-33120WERI

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX120, SM, 120km, 1550nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní, DMI...

Výrobce

OEM transceivery

1 408.00 Kč 

bez DPH

1 703.68 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-5320WERI-HTR

SFP transceiver 622Mbps, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., -40 - 80°C, 3,3V, DMI, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

272.00 Kč 

bez DPH

329.12 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-53120ERI

SFP transceiver 622Mbps, SM, PB 34dB (až 120km), 1550nm (DFB), LC dup., 0 - 70°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 121.00 Kč 

bez DPH

4 986.41 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-5340ERI--xx

SFP CWDM transceiver 622Mbps (100-622Mbps), SM, power budget 23dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 791.00 Kč 

bez DPH

2 167.11 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-7110WERI

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Ericsson kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

188.00 Kč 

bez DPH

227.48 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7140WERI-1310-HTR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 40km, 1310nm, LC duplex, -40 až 80°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

327.00 Kč 

bez DPH

395.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WERI-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, všší teplotní odolnost -40C až 75C, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, ERICSSON kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

1 187.00 Kč 

bez DPH

1 436.27 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...